Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czarny)

Abee Beathive Black

SKU
ABEGLBHIVEBLK
Special Price 75,00 zł Regular Price 159,00 zł

Czarny głośnik bezprzewodowy Abee Beathive to specjalista od rapu, soulu, funky. Znamy takich, którzy lubują się w słuchaniu na nim Black Sabbath, Black Eyed Peas, a nawet nucili, że najlepiej na nim brzmi piosenka o czarnych oczach Emoji - grimacing. Cóż – nie wnikamy i zamiast dyskutować o gustach, skupimy się na faktach. A pierwszy jest taki – mając głośnik bluetooth Abee Beathive Black będziesz mógł zaskoczyć znajomych. Nie tylko dźwiekiem Emoji - wink!

Kup u dystrybutora

Głośnik bluetooth Abee Beathive - odkryj nowe

Kupując głośnik bezprzewodowy, zazwyczaj zamawiasz jeden i... otrzymujesz jeden. Hm, wydaje się to normalne. Ale my w Abee nie jesteśmy do końca normalni - kupując jeden Beathive Black, tak naprawdę dostajesz... dwa głośniki Emoji - exploding head. Które oczywiście możesz połączyć, ale nie musisz Emoji - wink. I każdy z nich emituje dźwięk poprzez czterdziestomilimetrowe przetworniki o łącznej mocy aż 10 W. Co to znaczy w praktyce? Nawet Slim Shady, brzmi jak tłusty beat!

Głośniki bezprzewodowe Abee - doskonały design, doskonałe brzmienie

Kiedy impreza zaczyna się w domu, nazywamy ją domówką. A co jeślizaczynając wieczór, spotykamy się w parku, na pikniku albo dajmy na to – w ogrodzie? Będzie to wówczas parkówka, pikniczka albo ogrodniczka? Zresztą – każdy może nazywać ją tak, jak chce, szczególnie gdy spotykają się na niej piękni ludzie kochający piękne brzmienia Emoji - musical note. A te w przypadku Abee Beathive Black są notorycznie doskonałe.

Głośniki bluetooth - i wszystko gra!

Abee Beathive Black to nie tylko tak zwane bifory i aftery, ale także i duringi. Ej, co? No duringi – takie imprezy, które mieliśmy spędzać „gdzieś na mieście, w klubie, na koncercie i tak dalej”, ale złożyło się inaczej i zostaliście w domu. #rozumiemy #też #tak #mamy – tym bardziej, że z głośnikiem bezprzewodowym imprezę równie dobrze można przenieść na balkon, dach czy taras – nawet teraz i zaraz Emoji - stuck out tongue closed eyes!

Z muzyką przez miasto - Still A.B.E.E.

Czarny głośnik bezprzewodowy Abee Beathive szybko zyskał miano najlepszego zioma na wszelkiego typu wypady, wycieczki i wyprawki. Chodzą słuchy, że jeden tata-meloman kupił go swojemu synowi, gdy ten szedł do pierwszej klasy. I tak, ów młodzian, obok piórnika, zeszytów, kanapek i książek, nosił w plecaku głośnik bezprzewodowy – i tak, czy ciemno, czy jasno, płynęła muzyka z plecaka przez miasto Emoji - musical note!

Głośnik bluetooth dostępny w trzech kolorach

Czarny głośnik bezprzewodowy AbeeBeathive Black świetnie sprawdza się jako solista (mimo że możesz podzielić go na pół), ale równie dobrze brzmi w duetach, szczególnie stroi z:

  • Abee Beathive (szary) - jak jego nazwa wskazuje potrafi z muzyką zrobić prawdziwe didżejskie szary-mary – z tym, że DJ potrzebuje vinyli, a jemu wystarczy telefon Emoji - sunglasses!
  • Abee Beathive (czerwony) - możesz wybrać się z nim nawet na czerwony dywan, gdyż zmieści się w torebce Emoji - wink

Głośniki bluetooth Abee Beathive - czy mogę prosić do tańca?

Od takich słów zaczęło się mnóstwo znajomości, które nierzadko zmieniły się w małżeństwa i inne takie. I choć moglibyśmy wżenić Wam tu historię, że wystarczy włączyć Abee Beathive Black i pyk, miłość Waszego życia wejdzie na parkiet w rytm odpalonego kawałka Emoji - heart, ale nie, tak się nie wydarzy. Chyba że Twoją miłością jest muzyka Emoji - musical note, to i owszem – sparujesz się zgłośnikiem przenośnym Abee na długo, a może i na zawsze - i to od pierwszego playnięcia!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096414414469
Kolor dominującyCzarny
Akcent kolorystycznySrebrny

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czarny)
Twoja ocena

Inni oglądali również

Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czerwony)
Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czerwony)
Special Price 75,00 zł Regular Price 159,00 zł
Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (szary)
Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (szary)
Special Price 75,00 zł Regular Price 159,00 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl