Głośnik bluetooth Abee Beathive (czarny)

Abee Beathive Black

179,00 zł

Zabierz rozkładany głośnik bezprzewodowy Abee Bluetooth Beathive wszędzie ze sobą i wyróżnij się z tłumu. Stwórz Twój własny styl i dobierz odpowiedni kolor do swojego charakteru. Klasyczna czerń ze srebrną obwódką pozwoli, że zapomnisz o schematach i zanurzysz się nie tylko w świecie wspaniałego dźwięku, ale także intrygującego stylu.

Kup u dystrybutora

Abee Beathive - doświadcz nowego

Abee Beathive w kolorze czarnym to produkt nowej marki, dzięki której wejdziesz w świat muzyki z nowymi doświadczeniami. Dzięki łącznej mocy 10 W oraz przetwornikom o średnicy 40-mm, kompaktowy głośnik marki Abee pozwoli uzyskać Ci dźwięk wyrazisty dźwięk stereo. Od teraz możesz wypełnić swoją przestrzeń dźwiękiem stereo, bez względu na to gdzie się znajdujesz.

Jedyny w swoim rodzaju design

Głośnik Bluetooth Abee Beathive w kolorze czarnym został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w połączeniu z estetyczną tkaniną. Unikalny kształt sprawia, że urządzenie będzie prezentować się bardzo nowocześnie, a jego kompaktowe wymiary pozwolą schować Ci go doTwojego plecaka, torebki, czy bagażu podręcznego.

Nowoczesne rozwiązania

Od teraz wielbiciele muzyki będą zachwyceni, wiedząc, że możesz używać głośnika Bluetooh Abee Beathivew trybie mono lub stereo. Wystarczy tylko, że przekręcisz głośnik Bleutooth, a następnie sparujesz go z urządzeniem mobilnym i możesz rozkoszować się dźwiękiem stereofonicznym, który będzie wypełniał miejsce, w którym przebywasz.

Innowacyjna technologia

 Wydajna bateria o pojemności 600 mAh pozwoli Ci na nieprzerwane odtwarzanie Twojej ulubionej muzyki do 3 godzin. Z głośnikiem Bluetooth Abee Beathive możesz także sparować smartfony Twoich znajomych lub członków rodziny. Dzięki temu z różnych list odtwarzania powinna wtedy wybrzmieć inna muzyka – idealne rozwiązanie na przyjęcia, piknik, czy w trakcie relaksu na balkonie.

Głośnik bluetooth dostępny w trzech kolorach

Podkreśl swój oryginalny styl i wybierz pasujacy do Ciebie kolor głośnika Abee Beathhive. Oprócz matowej czerni połączonej z subtelnymi, srebrnymi zdobieniami, w naszej ofercie znajdziesz także:

Głośnik bluetooth Abee Beathive - zaskocz znajomych!

Odtwarzaj swoje ulubione playlisty i ciesz się muzyką, gdziekolwiek jesteś, dzięki głośnikowi Bluetooth Abee Beathive w kolorze czarnym. Łączna moc 10 W oraz przetworniki o średnicy 40-mm, a także specjalnie ukształtowana komora akustyczna zapewniają naturalne brzmienie. Urządzenie zostało także wyposażone w akumulator o pojemności 600 mAh, który zapewni aż do 3 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu.W celu zapewnienia lepszych wrażeń dźwiękowych możesz użyć głośnika Bluetooth Abee Beathive w trybie stereo lub oddzielnie, dzięki czemu każdy z Twoich przyjaciół lub bliskich będzie mógł odtwarzać swoje ulubione utwory. Kompaktowa obudowa oraz wysokiej jakości wykonanie umożliwia przechowywanie go prawie w każdym rodzaju bagażu.

Więcej informacji

Więcej informacji
Kolor dominujący Czarny
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl