Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czarny)

Abee Beathive Black

SKU
ABEGLBHIVEBLK
159,00 zł

Czarny głośnik bezprzewodowy Abee Beathive to specjalista od rapu, soulu, funky. Znamy takich, którzy lubują się w słuchaniu na nim Black Sabbath, Black Eyed Peas, a nawet nucili, że najlepiej na nim brzmi piosenka o czarnych oczach Emoji - grimacing. Cóż – nie wnikamy i zamiast dyskutować o gustach, skupimy się na faktach. A pierwszy jest taki – mając głośnik bluetooth Abee Beathive Black będziesz mógł zaskoczyć znajomych. Nie tylko dźwiekiem Emoji - wink!

Kup u dystrybutora

Głośnik bluetooth Abee Beathive - odkryj nowe

Kupując głośnik bezprzewodowy, zazwyczaj zamawiasz jeden i... otrzymujesz jeden. Hm, wydaje się to normalne. Ale my w Abee nie jesteśmy do końca normalni - kupując jeden Beathive Black, tak naprawdę dostajesz... dwa głośniki Emoji - exploding head. Które oczywiście możesz połączyć, ale nie musisz Emoji - wink. I każdy z nich emituje dźwięk poprzez czterdziestomilimetrowe przetworniki o łącznej mocy aż 10 W. Co to znaczy w praktyce? Nawet Slim Shady, brzmi jak tłusty beat!

Głośniki bezprzewodowe Abee - doskonały design, doskonałe brzmienie

Kiedy impreza zaczyna się w domu, nazywamy ją domówką. A co jeślizaczynając wieczór, spotykamy się w parku, na pikniku albo dajmy na to – w ogrodzie? Będzie to wówczas parkówka, pikniczka albo ogrodniczka? Zresztą – każdy może nazywać ją tak, jak chce, szczególnie gdy spotykają się na niej piękni ludzie kochający piękne brzmienia Emoji - musical note. A te w przypadku Abee Beathive Black są notorycznie doskonałe.

Głośniki bluetooth - i wszystko gra!

Abee Beathive Black to nie tylko tak zwane bifory i aftery, ale także i duringi. Ej, co? No duringi – takie imprezy, które mieliśmy spędzać „gdzieś na mieście, w klubie, na koncercie i tak dalej”, ale złożyło się inaczej i zostaliście w domu. #rozumiemy #też #tak #mamy – tym bardziej, że z głośnikiem bezprzewodowym imprezę równie dobrze można przenieść na balkon, dach czy taras – nawet teraz i zaraz Emoji - stuck out tongue closed eyes!

Z muzyką przez miasto - Still A.B.E.E.

Czarny głośnik bezprzewodowy Abee Beathive szybko zyskał miano najlepszego zioma na wszelkiego typu wypady, wycieczki i wyprawki. Chodzą słuchy, że jeden tata-meloman kupił go swojemu synowi, gdy ten szedł do pierwszej klasy. I tak, ów młodzian, obok piórnika, zeszytów, kanapek i książek, nosił w plecaku głośnik bezprzewodowy – i tak, czy ciemno, czy jasno, płynęła muzyka z plecaka przez miasto Emoji - musical note!

Głośnik bluetooth dostępny w trzech kolorach

Czarny głośnik bezprzewodowy AbeeBeathive Black świetnie sprawdza się jako solista (mimo że możesz podzielić go na pół), ale równie dobrze brzmi w duetach, szczególnie stroi z:

  • Abee Beathive (szary) - jak jego nazwa wskazuje potrafi z muzyką zrobić prawdziwe didżejskie szary-mary – z tym, że DJ potrzebuje vinyli, a jemu wystarczy telefon Emoji - sunglasses!
  • Abee Beathive (czerwony) - możesz wybrać się z nim nawet na czerwony dywan, gdyż zmieści się w torebce Emoji - wink

Głośniki bluetooth Abee Beathive - czy mogę prosić do tańca?

Od takich słów zaczęło się mnóstwo znajomości, które nierzadko zmieniły się w małżeństwa i inne takie. I choć moglibyśmy wżenić Wam tu historię, że wystarczy włączyć Abee Beathive Black i pyk, miłość Waszego życia wejdzie na parkiet w rytm odpalonego kawałka Emoji - heart, ale nie, tak się nie wydarzy. Chyba że Twoją miłością jest muzyka Emoji - musical note, to i owszem – sparujesz się zgłośnikiem przenośnym Abee na długo, a może i na zawsze - i to od pierwszego playnięcia!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096414414469
Kolor dominującyCzarny
Akcent kolorystycznySrebrny
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl