Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czerwony)

Abee Beathive Red

SKU
ABEGLBHIVERED
159,00 zł
Są rzeczy, bez których nie da się żyć. Wiecie – woda, powietrze, głośniki, które można zabrać tam, gdzie się chce. Tak, dobrze słyszysz, tj. czytasz – głośniki bezprzewodowe Abee Bluetooth Beathive możesz zabrać tam, gdzie chcesz, a w zasadzie tam, gdzie Cię melanż poniesie Emoji - tada!
Kup u dystrybutora

Głośnik bezprzewodowy Abee Beathive Red

Z głośnika bezprzewodowego Abe Beathive Red możesz słuchać, czego chcesz. I nawet, jeśli będzie to techno, heavy metal czy RAPsy, to pewnie zauważysz, że brzmienie Twoich ulubionych kawałków jest nieco lepsze. Alty, basy i soprany wybrzmiewają z Abee Beathive Red razem i osobno, niczym najlepszy na świecie chór mieszany. Podłącz je do swojego smartfona i przekonaj się sam Emoji - wink!

Czarna muza jest passe! Teraz hitem jest czerwona!

Wybierając czerwony głośnik bezprzewodowy Abee Beathive, tak naprawdę kupujesz nie jeden, a dwa głośniki. A to dlatego, że naszą muzyczną kulę Emoji - musical note tworzą dwa kompatybilne urządzenia o łącznej mocy 10W.

Dzięki temu, że możesz sparować je ze swoim telefonem albo innym dowolnym urządzeniem posiadającym Bluetooth, jeden postawisz w łazience, drugi w salonie albo… gdzie tam sobie życzysz i szafa, to znaczy mieszkanie gra Emoji - stuck out tongue closed eyes!

Rozkładany głośnik Bluetooth - PRZE-nośność, czyli niech muza Cię niesie!

Przenośny głośnik bezprzewodowy Abee Beathive Red to także superwygodny transport – jego średnica ma zaledwie 9 cm, czyli zmieścisz go w torebce, plecaku, rowerowej sakwie, a jak się uprzesz, to zmieści się nawet w kieszeni. I właśnie to nazywamy PRZE-nośnością, czyli najlepszą nośnością ever!

Ile wytrzymasz na domówce? Głośniki bluetooth od Abee na pewno dłużej!

Oczywiście nie są to potwierdzone dane, ale słyszeliśmy o takich zawodnikach, którym odcinało prąd już w pierwszej godzinie imprezy. Szanujemy, ale i patrzymy z pewnym politowaniem, gdyż Abee Beathive Red posiada baterię o pojemności 600 mAh, czyli może lecieć na imprezie nawet przez 3 godziny na pełnej… mocy Emoji - wink. I nie padnie – jak niektórzy Emoji - grimacing!

Głośniki Bluetooth - impreza niejeden ma kolor

Mówi się, że czerwony = najszybszy. I coś w tym musi być, gdyż Abee Beathive Red świetnie się sprawdza w drum & bassach, techno i heavy metalu. Choć dobrze gra także przy Red Hot Chili Peppers, chociaż, jednym z jego ulubionych hitów są „Czerwone korale” Emoji - musical note – nie wiemy dlaczego.

Korzystając z okazji, miłośnikom muzyki, polecamy także brzmienia w innych odcieniach:

  • Abee Beathive (czarny) - jego FAV-tunami są „Black celebration”, „Czarny chleb i czarna kawa” oraz – ma się rozumieć – wszystkie piosenki rapowe, soulowe czy jazzowe. Lubi je tak bardzo, że nie jest w stanie wskazać ulubionego tytułu
  • Abee Beathive (szary) - z nim to jest tak, jak z panem Greyem. Na pierwszy rzut ucha spokojny, ale kiedy zamykają się drzwi od świata otaczającego, to potrafi pokazać pazury Emoji - grimacing

Głośniki Bluetooth Abee Beathive - tańcz mnie po baterii kres!

Podobno nie ma na człowieka, który zna wszystkie piosenki świata. Więc masz szansę nim zostać! A to dlatego, że głośniki bezprzewodowe Abee Beathive Red potrafią zagrać każdy kawałek lepiej niż inne urządzenia Bluetooth. Czyli jak? Czyli lepiej niż Ronaldo, Leonardo di Caprio i Iga Świątek razem wzięci Emoji - star 2!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096400809866
Kolor dominującyCzerwony

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Przenośny głośnik Bluetooth Abee Beathive (czerwony)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2023 Abee.pl