Głośniki Bluetooth

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Głośniki Bluetooth Abee Beathive – zabierz muzykę ze sobą

Przenośne głośniki Bluetooth to, zamknięte w niewielkich rozmiarach, urządzenia pozwalające odtwarzać muzykę z dowolnego sprzętu wyposażonego w moduł komunikacji bezprzewodowej – laptopów, smartfonów, tabletów, iPodów i innych popularnych dziś gadżetów.

W ofercie Abee znajdziesz głośniki przenośne, które doskonale sprawdzą się podczas weekendowych wypadów. Dlaczego głośniki Bluetooth są takie wygodne? W parze z kompaktowym rozmiarem idzie niewielka waga, pojemny akumulator (który uniezależni Cię od stałego źródła zasilania) oraz łatwość parowania z dowolnymi urządzeniami, których używasz do odtwarzania ulubionych playlist.

Dlaczego głośniki bezprzewodowe Abee Beathive

Najprościej rzecz ujmując: są przenośne, kompaktowe i niewiele ważą. Za elastycznością głośników Bluetooth Abee Beathive przemawia brak konieczności podłączenia do gniazdka.

Przenośny głośnik Bluetooth to doskonałe rozwiązanie w porównaniu do standardowego zestawu muzycznego, gdy zależy nam na komforcie słuchania muzyki w plenerze, na działce czy na balkonie.

Co wyróżnia głośniki Bluetooth Abee Beathive:

  • Niespotykany wcześniej, oryginalny i praktyczny design
  • Sprawdzą się w podróży lub na krótkim wyjeździe
  • Nie trzeba ich łączyć za pomocą kabla
  • Dzięki niewielkiej wadze i rozmiarom schowasz je wszędzie
  • Niezależne baterie litowe umożliwiają odtwarzanie muzyki w trakcie ładowania
  • Możliwość separacji – głośniki mogą być używane oddzielnie

Jak podłączyć głośnik bluetooth

Głośniki USB z serii Beathive są intuicyjne w obsłudze, a przy tym gwarantują wysoką jakość dźwięku. Wpływa na to zastosowanie odpowiednio „sprzęgającej” komory, która działa jak filtr akustyczny, zapewniając naturalne brzmienie. Wygodzie korzystania z głośników bezprzewodowych sprzyja kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi moduł Bluetooth.

Korzystaj z dwóch głośników naraz lub z każdego z osobna. Sparuj przenośny głośnik z dowolnym urządzeniem Bluetooth, naciskając i przytrzymując przycisk ON / OFF / AUX znajdujący się wewnątrz głośnika. Gdy usłyszysz dźwięk, naciśnij krótko ten sam przycisk, aby przełączyć się na tryb zewnętrznego źródła audio. Włącz funkcję Bluetooth na swoim smartfonie, znajdź głośnik Abee na liście urządzeń Bluetooth, dodaj go i otwórz odtwarzacz muzyki na swoim sprzęcie. Teraz czeka Cię nieprzerwany, trzygodzinny relaks w rytmie ulubionych przebojów.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl