Irygator Abee Sonic Water Floss STW

Abee Sonic Water Floss STW

SKU
ABESWFSTW
259,00 zł
Kojarzycie taką piosenkę o pięknych oczach, smutnych oczach i ustach bez uśmiechu? Tak, tak – to, dokładnie o nią nam chodzi. A zastanawialiście się kiedyś, czemu ta, prawdopodobnie najsmutniejsza na świecie Anna Maria się nie uśmiecha? To proste – nie używała irygatora Abee Sonic Water Floss STW, a pomiędzy jej zapewne pięknymi zębami mogły bezkarnie rozwijać się bakterie, drobnoustroje, a nawet resztki obiadu – wszak, jak pamiętamy – stała w tym oknie aż do zmierzchu Emoji.

Irygator do zębów od Abee - irygacja bez irytacji

Każdy może korzystać z irygatora Abee Sonic Water Floss STW tak, jak chce i lubi najbardziej. Jeśli więc przyjdzie Ci do głowy czyścić nim coś innego niż zęby – np. trudno dostępne zakamarki w Twojej łazience – ok, to może zadziałać, ale zdecydowanie najlepiej sprawdzi się wymywając wszystko, co trzeba z przestrzeni międzyzębowych. Z nimi radzi sobie świetnie, gdyż pracuje aż w pięciu trybach:

  1. Mocne czyszczenie - ułatwiające gruntowną pielęgnacją jamy ustnej
  2. Normalne czyszczenie – dedykowana do codziennego oczyszczania
  3. Tryb łagodny – opracowany z myślą o wrażliwych rejonach jamy ustnej
  4. Funkcja pulsacyjna – oprócz czyszczenia, wspomaga delikatny masaż dziąseł
  5. Tryb krótki – szybki i wygodny sposób na pozbycie się niechcianych bakterii i resztek pokarmowych

Irygator do zębów - H2O i taki efekt, że OOO!

Irygator Abee Sonic Water Floss STW wyposażyliśmy w przezroczysty zbiorniczek na wodę o pojemności 220 ml. To oczywiście za mało, aby umyć okna Emoji, ale z pewnością wystarczy na gruntowne porządki w jamie ustnej – i to na co dzień, a nie tylko od święta!

Schludny, ergonomiczny (czyli wykonany tak, aby był wygodny w użytkowaniu), z gwarancją nieprzeciekania, a zatem idealny, aby przepłukać zęby irygatorem tuż przed wyjściem na randkę, imprezę czy rodzinną imprezę. WAŻNE – posiada specjalny otwór, przez który w razie co uzupełnisz wodę i który zamkniesz jednym palcem!

Irygator bezprzewodowy z funkcją pamięci

Żyjemy szybko, na głowie mamy dużo więcej niż tylko włosy, a więc z pewnością docenisz, że biały irygator Abee Sonic Water Floss STW wyposażyliśmy w funkcję pamięci. Co to znaczy? Moglibyśmy napisać, że będzie pamiętał o urodzinach Twojej mamy, ale nad taką funkcjonalnościami jeszcze pracujemy Emoji. Za to z pewnością zapamięta, jaki tryb był uruchomiony podczas ostatniego czyszczenia.

Mycie zębów pod ciśnieniem z irygatorem Abee

Zakładamy, że informacja o certyfikacie IPX7 niewiele Ci powie, dlatego spieszymy z wyjaśnieniem, że oznacza on gwarancję wodoodporności, czytaj: możesz spokojnie przepłukać swój biały irygator Abee Sonic Water Floss STW po zakończeniu użytkowania. Pamiętaj, aby nie był wówczas podłączony do ładowania, gdyż może skończyć się, że poczujesz moc. Moc prądu sieciowego, a to nigdy nie należy do przyjemnych doświadczeń, zaufaj nam.

Końcówki do irygatora w zestawie

Irygator Abee Sonic Water Floss STW może dużo, naprawdę dużo, ale bez specjalnych końcówek będzie spełniał generalnie funkcję dekoracyjną w Twojej łazience. Dlatego też dołączamy do niego zestaw dwóch dysz, które zmienią go w prawdziwy postrach nieczystości w Twoich ustach. A żeby nigdy nie brakło mu energii, w opakowaniu znajdziesz też kabel USB, który pozwoli ładować irygator w czasie calla, przygotowywania prezentacji albo obejrzenia krótkiego filmiku na YouTube Emoji.

Aha, pamiętaj - dla zachowania optymalnych parametrów końcówki do irygatora najlepiej wymieniać mniej-więcej co 3 miesiąc.

Najlepsze urządzenie do czyszczenia zębów pod ciśnieniem

Biały przenośny irygator Abee Sonic Water Floss STW zaprojektowaliśmy tak, aby zapewnić Twoim zębom stan nirwany. Nirwany, czyli uwolnienia od cierpienia, które bez wątpienia sprawiać im mogą wspomniane resztki jedzenia i rozwijające się na nich streptokoki lub bakterie kwasu mlekowego. Te ostatnie mogą być szczególnie uciążliwe, gdyż to bakterie naruszające szkliwo i powodujące próchnicę – czyli nic fajnego – szczególnie w podróży, kiedy bolące zęby mogą okazać się prawdziwym utrapieniem Emoji.

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096403322348
Kolor dominującyBiały

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Irygator Abee Sonic Water Floss STW
Twoja ocena

Inni oglądali również

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl