Irygator Abee Sonic Water Floss STW

Abee Sonic Water Floss STW

219,00 zł

Wyróżnij się z tłumu zdrowym i pięknym uśmiechem i uzupełnij swoje akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej o produkt nowej marki Abee. Irygator Abee służy do czyszczenia zębów pod ciśnieniem w celu uwolnienia ciężko dostępnych miejsc od osadu oraz z resztek pokarmowych, co ma zagwarantować lepsze mycie zębów i przestrzeni międzyzębowych. Irygator AbeeSonicWaterFloss sprawdzi się u osób, które noszą aparaty ortodontyczne, mosty lub implanty oraz są znakomitym dodatkiem do codziennej pielęgnacji zębów za pomocą szczoteczki i nici dentystycznej. Dysza irygatora Abee Sonic Water Floss STW wykonuje do 6400 impulsów na minutę, dzięki czemu w skuteczny sposób oczyścisz przestrzenie międzyzębowe, dziąsła, język i zęby z resztek żywności.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy irygatora Abee

Irygator Abee Sonic Water Floss STW został wyposażony w 5 trybów czyszczenia, dzięki którym dostosujesz pracę urządzenia w zależności od swoich preferencji. Użyj trybu Mocne czyszczenie (Strong) i ciesz się gruntowną pielęgnacją jamy ustnej. Funkcja normalnego oczyszczania (Normal) dedykowana jest do codziennego oczyszczania. Kolejny tryb łagodny (Sensitive) opracowano z myślą o wrażliwych strukturach jamy ustnej. Funkcja pulsacyjna (Pulse) wspomaga delikatny masaż dziąseł, a ostatni tryb krótki (Short) to szybki sposób na pozbycie się niechcianych bakterii i resztek pokarmowych.

Zbiornik o pojemności 220 ml

Dzięki przezroczystej obudowie zastosowanej w irygatorze AbeeSonicWaterFloss STW i pojemności 220 ml już nie musisz się obawiać zbyt częstego uzupełniania wody. Dodatkowo w prosty sposób możesz go odłączyć i wyczyścić. Jest także szczelny, dzięki czemu nie musisz martwić się, że przez przypadek w trakcie korzystania z urządzenia go zalejesz. Wodę w zbiorniku możesz także w łatwy sposób uzupełnić przez specjalny zamykany otwór.

Funkcja pamięci trybów pracy irygatora

Technologia pamięci biegów w irygatorze Abee Sonic Water Floss STW sprawi, że urządzenie zapamięta ostatnio używaną przez Ciebie funkcję mycia. Wszystko po to, aby sprostać Twoim preferencjom i abyś mógł cieszyć się komfortem użytkowania.

Ładowanie za pomocą kabla USB-C

P2S to uchwyt do smartfona śledzący ruchy twarzy, który został wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh i zapewnia aż do 4 godzin nieustannej pracy po pełnym naładowaniu. Od teraz możesz kreować, edytować i udostępniać stworzone przez Ciebie treści.

Elegancka konstrukcja, certyfikat IPX7

AbeeSonicWaterFloss STW to irygator, który wyposażono w certyfikat wodoodporności IPX7. Dzięki temu urządzenia jest w pełni odporne na zachlapania i możesz przepłukać je pod bieżącą wodą, aby oczyścić rękojeść. Ergonomiczna i lekka konstrukcja zapewnia przyjemne korzystanie z urządzenia – wymiana końcówek również będzie przebiegać szybko i sprawnie.

2 końcówki do irygatora w zestawie

W zestawie oprócz kabla zasilającego USB, znajdziesz dwie standardowe dysze, które pomogą w usuwaniu resztek pokarmów z zębów oraz z przestrzeni międzyzębowych. Końcówki do irygatora Abee Sonic Water Floss STW poprawiają także stan dziąseł, lecząc oraz usuwając ewentualne zapalenia przyzębia. Aby zapewnić optymalną pielęgnację jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Biały Irygator Abee Sonic Water Floss STW

Ciesz się pięknym i zdrowym uśmiechem w każdej chwili, dzięki irygatorowi Abee Sonic Water Floss STW. Wypróbuj jednego spośród pięciu trybów pracy, a efekty uzyskasz już po kilku tygodniach. Urządzenie zostało wyposażone w zbiornik o pojemności 220 ml,który w wystarczy na zalecane 1-minutowe czyszczenie. Dzięki certyfikatowi wodoszczelności IPX7, możesz bez obaw przepłukać irygator pod bieżącą wodą. Funkcja pamięci trybów pozwoli na łatwe i szybkie korzystanie z urządzenia. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja oraz możliwość ładowania za pomocą kabla USB, pozwolą zabrać Ci irygator AbeeSonicWaterFloss STW ze sobą w podróż – możesz zadbać o pełną higienę jamy ustnej w czasie podróży.

Więcej informacji

Więcej informacji
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl