Końcówki do irygatora Abee Sonic Water Floss Head STW

Abee Sonic Water Floss Head STW (4 szt.)

SKU
ABESWFSTWH
59,00 zł
Po czym poznaje się dobrego dentystę? Po tym, że szczęka opada, zanim zdążysz opowiedzieć mu historię swojego życia Emoji. A mówiąc serio – dobry stomatolog sięga, gdzie wzrok nie sięga, korzystając ze swoich specjalistycznych narzędzi. Decydując się na irygator dentystyczny Abee, warto pomyśleć o zestawie końcówek do niego, które pomogą utrzymać Ci higienę zębów i jamy ustnej na niemal gabinetowym poziomie. A jakie dysze do irygatora polecamy? Ma się rozumieć - Abee Sonic Water Floss Head STW!

Końcówki do irygatora Abee - moc 4x4!

Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem ani nawet Doktorem Watsonem, aby zauważyć, że każda z czterech wymiennych końcówek do irygatora dentystycznego (nazywanych też dyszami) marki Abee Sonic Water Floss Head STW ma inny kształt. #WOW #OMG #COTUSIĘDZIEJE Emoji

To nie koniec – zakładamy, że udało Ci się wydedukować, że skoro mają inne kształty, to pewnie mają inne zastosowanie. Tak właśnie jest! Co to oznacza? Zamawiając zestaw dysz do irygatora do zębów Abee Sonic Water Floss Head STW, otrzymujesz wachlarz możliwości, by zadbać o higienę swojej buzi.

Zestaw dysz do irygatora - każda inna

Korzystania z irygatora do zębów, jak wszystkiego, po prostu trzeba się nauczyć. Na szczęście – ta nauka nie idzie w las, tylko w nas Emoji. Choć każda z czterech końcówek Abee Sonic Water Floss Head STW emituje inny strumień wody, to mają wspólny cel – zaprowadzić nowe porządki w jamie ustnej. Dobór końcówki jest kwestią indywidualną i najlepiej stosować je naprzemiennie, by z jednej strony wybrać swoją ulubioną, a z drugiej osiągnąć pożądany efekt.

Komplet końcówek do irygatora - Abee Sonic Water Floss Head STW

Każdą z końcówek do irygatora do zębów Abee Sonic Water Floss Head STW zaprojektowaliśmy tak, aby była w pełni kompatybilna z naszym flagowym irygatorem Abee Sonic Water Floss STW. Wystarczy jeden rzut okiem, by docenić jego design, a tylko chwila, by zapoznać się z opisem i uznać, że to idealny prezent albo świetny wybór, by samodzielnie zadbać o higienę jamy ustnej. Na koniec przypominamy – choć nasze końcówki do irygatora potrafią naprawdę dużo, to korzystanie z nich nie zwalnia Cię z wizyt w gabinecie stomatologicznym – wszak lepiej zapobiegać, niż leczyć Emoji.

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096415326372
Kolor dominującyBiały

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do irygatora Abee Sonic Water Floss Head STW
Twoja ocena

Inni oglądali również

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl