Końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby (białe)

Białe końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby

SKU
ABEBABYHDPAND
25,00 zł
Mówią, że czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. Tak samo jest z zębami – jeśli nie uczymy o nie dbać i nie dbamy o nie sami od początku, wówczas może się to skończyć nie tylko przeglądem u dziecięcego dentysty. Dlaczego o tym mówimy? To proste – dźwięk szczoteczki elektrycznej dla dzieci z białą główką Abee Baby White brzmi dużo przyjemniej niż gwizd zapowiadający borowanie.
Kup u dystrybutora

Komplet białych końcówek do szczoteczek elektrycznych dla dzieci

Biała końcówka do szczoteczki elektrycznej Abee Baby White to zdecydowanie najbardziej klasyczny model spośród wariantów kolorystycznych dostępnych w naszej ofercie. Oczywiście polecamy także główki białe lub różowe, jednak, jak to mówią, biała szczoteczka i bielutkie ząbki po prostu idą ze sobą w parze!

Końcówki są kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami elektrycznymi dla dzieci od Abee:

Uwaga główki! Zbiórka w łazience!

Choć bajkowy Ryder nigdy nie musiał namawiać swoich piesków do mycia zębów, to każdemu z nas się to zdarzyło. Dlatego, by pomóc wyrobić dobre nawyki naszym milusińskim, warto zaproponować zaskakujące rozwiązanie w postaci szczoteczki, na której osadzimy białą główkę Abee Baby White.

Wiemy, że trafić w gust dziecka wcale nie jest łatwo, więc nasze końcówki są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami szczoteczek elektrycznych dla dzieci dostępnymi w naszej ofercie. A co tam mamy? Sprawdź od razu - zobacz szczoteczki elektryczne dla dzieci od Abee.

Biała-mała rzecz, a cieszy!

Białe główki do szczoteczek elektrycznych Abee Baby White gwarantują najlepsze właściwości użytkowe przez około 3 miesiące. Po tym czasie, warto wymienić końcówkę na nową, aby zapewnić dziecku najefektywniejszy poziom czyszczenia małych ząbków. A że dostępne są u nas w czteropakach, to jedne zakupy i na rok masz spokój!

White M C A!

Bez dwóch zdań białe końcówki do dziecięcych szczoteczek elektrycznych Abee Baby White to hit na miarę „Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda”. Dlatego zamów je już dziś, aby to od nich zaczęła się wielka przygoda z myciem zębów u Twojego dziecka, szczególnie jeśli ma między 3 a 12 lat!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096404373332
Kolor dominującyBiały
Twardość włosiaMiękkie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby (białe)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2023 Abee.pl