Końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby (niebieskie)

Niebieskie końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby

SKU
ABEBABYHDBLUE
25,00 zł
Kto choć raz próbował przekonać dziecko do czegoś, czego ono nie chce robić, wie, że równie dobrze można by starać się zawrócić kijem Wisłę albo przekonać kamień, by zaczął latać – i to z własnej woli. W sumie to nie ma co się dziwić – wystarczy spojrzeć w lustro i spróbować przekonać do czegoś samych siebie. Niby się nie da, ale wszystko zależy od argumentów. Z końcówką do szczoteczek elektrycznych Abee Baby Blue niepotrzebny jest fortel, by dziecko poczuło BLUEsa!

Komplet niebieskich końcówek do szczoteczek elektrycznych dla dzieci

Naszych kilkuletnich pociech do niebieskich końcówek do szczoteczek Abee Baby Blue nie da się przekonać argumentami racjonalnymi. Trudno bowiem wyobrazić sobie, że przemówi do nich coś w stylu „świetnie sprawdzą się w dwuminutowych sesjach czyszczących, podczas których szczoteczka, na której osadzona jest główka wykona dziesiątki tysięcy drgań”. Ale za kiedy powiemy, że z bardzo podobnej niebieskiej końcówki do szczoteczki może korzystać Kotboy albo Smerfetka, zyskamy uwagę i zapewne odniesiemy międzygalaktyczny sukces!

Końcówki kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami elektrycznymi dla dzieci Abee Baby

Choć dopiero pracujemy nad tym, by bijący rekordy popularności na Netflixie i będący prawdopodobnie największym psim celebrytą piesek Blue stał się ambasadorem końcówek do szczoteczek Abee Baby Blue, to jednak już dziś możemy zaręczyć, że merdamy ogonami na samą myśl o takiej możliwości. Tym bardziej, że nasze główki do szczoteczek są kompatybilne ze wszystkimi modelami dla dzieci, które możesz znaleźć w dziale Szczoteczki elektryczne dla dzieci.

A czy w związku z tym przewidujemy stworzenie dziecięcej szczoteczki elektrycznej dedykowanej wspomnianemu Blue? Nie wykluczamy!

Komplet końcówek do szczoteczek elektrycznych - i możesz myśleć o niebieskich migdałach przez cały rok!

Końcówki do szczoteczek elektrycznych Abee Baby Blue dostępne są w czteropakach, a z każdej z nich najlepiej korzystać przez mniej więcej kwartał. Po tym czasie delikatne włosie, które wybrano na etapie projektowania, może zacząć się odkształcać – dla Ciebie będzie to sygnał, że pora wymienić główkę na nową.

Końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby

Małe ząbki mają wielkie potrzeby i jeszcze większe oczekiwania. Dlatego, wybierając końcówki do szczoteczki elektrycznej, warto zaproponować dziecku zabawę w decydowanie. I, choć nasze pociechy to w większości niebieskie ptaki, to jednak, kiedy ma mają między 3 a 12 lat, swoje o życiu już wiedzą. A już na pewno powinny myć zęby z ochotą – i tu właśnie wchodzą końcówki do szczoteczek elektrycznych Abee Baby Blue!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096405921907
Kolor dominującyNiebieski

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby (niebieskie)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl