Końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby (różowe)

Różowe końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby

SKU
ABEBABYHDPINK
25,00 zł
Czy można sobie wyobrazić można małą księżniczkę, której szafa obędzie się bez choćby jednej różowej kreacji? No właśnie – na bank nie! Ale gdyby jednak nasza pociecha zdecydowanie gustowała w kreacjach innego koloru, to różowej główce do szczoteczki elektrycznej Abee Baby Pink oprzeć się nie będzie mogła. To klasa, szyk i jakość w jednym, a poza tym – jak ona świetnie wygląda w każdej łazience!

Różowe końcówki do szczoteczki elektrycznej - Pinki bez napinki!

Końcówki do szczoteczki Abee Baby Pink pozwolą z łatwością dotrzeć do wszelkich zakamarków małej buzi i wyczyszczą ząbki na wysoki połysk – bez naruszania szkliwa. Wystarczą dwie minutki, by nasza księżniczka wróciła do swoich obowiązków w domku dla przytulanek albo pałacu dla Barbie!

Choć, naszym zdaniem, różowe końcówki do szczoteczki najbardziej pasują do tej różowej, to są kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami elektrycznymi dla dzieci od Abee:

Wróżka-zębuszka będzie dumna!

Mycie ząbków szybko powinno stać się nawykiem i potrzebą naszego dziecka. Dlatego na początku szczególnie ważna jest Twoja inicjatywa – proponujemy czyszczenie traktować jako zabawę, by z czasem pokazywać dziecku, jak czyścić przód, jak radzić sobie z tyłem i tłumaczyć, że końcówka do szczoteczki Abee Baby Pink to świetne i supermodne rozwiązanie! A gdy zapyta o nową szczoteczkę elektryczną? Wówczas wybierzcie się na zakupy razem – polecamy shopping w dziale Szczoteczki elektryczne dla dzieci! ;)

RÓŻ się na zakupy!

Różowe końcówki do szczoteczek elektrycznych Abee Baby Pink zapewniają idealne mycie przez około 3 miesiące. Jeżeli po tym czasie dostrzeżesz odkształcenia włosia, wówczas najlepiej po prostu wymienić główkę do szczoteczki na nową. A że Abee Baby Pink są dostępne w czteropakach, to jedno opakowanie wystarczy na cały rok!

Różowe końcówki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci

Główki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby Pink wyposażyliśmy w miękkie włosie, dzięki temu z pewnością unikniesz zranień wewnątrz jamy ustnej i oczywiście zyskasz narzędzie do delikatnej stymulacji dziąseł, co, zarówno po zakończeniu ząbkowania, jak i później jest bardzo ważne dla ich zdrowia i ukrwienia. Nasza różowa Abee Baby Pink najlepsze rezultaty daje między 3 a 12 rokiem życia.

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096434915991
Kolor dominującyRóżowy
Twardość włosiaMiękkie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci Abee Baby (różowe)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl