Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head Duo (białe)

Abee Sonic Head Duo White (2 szt.)

SKU
ABESHDW
37,00 zł
Jeśli uczysz się języków, z pewnością znasz postać zielonej sowy. Z nią łatwiej porozumiesz się w zimowej Islandii, gdy postanowisz podziwiać zorze. Co łączy sowę z aplikacji do nauki języków i końcówki do szczoteczki Abee Sonic Head Duo White? Z jednym ułatwisz sobie podróże po śnieżnej wyspie, z drugim błyskawiczne zobaczysz swój biały jak śnieg uśmiech Emoji - snowflake i czysty jak... nie wiemy co język Emoji - stuck out tongue closed eyes!
Kup u dystrybutora

Końcówki do mycia zębów i czyszczenia języka od Abee

Tryb czyszczący – gdyby chciała korzystać z Abee Sonic Head Duo White na co dzieńNsaze końcówki do szczoteczek sonicznych zawdzięczają sławę przede wszystkim spektakularnym efektom w codziennej higienie jamy ustnej, które można osiągnąć dzięki pięciu trybom pracy:

  • Tryb delikatny - śpiewająco sprawdza się przy nadwrażliwości szkliwa i wrażliwych dziąsłach
  • Tryb czyszczący – gdybyście chcieli korzystać z Abee Sonic Head Duo White na co dzień (do czego mocno zachęcamy Emoji - blush)
  • Tryb wybielający – nie, nie ma zmyłki w nazwie - ten tryb wspomaga wybielanie zębów Emoji - wink
  • Tryb polerujący – pozwalający osiągnąć harmonię gładkości i lśnienia zębów
  • Tryb masujący dziąsła – który opracowaliśmy z myślą o pobudzaniu i lepszym ukrwieniu dziąseł

Włókna DuPont

Projektując końcówki do szczoteczki Abee Sonic Head Duo White, postawiliśmy, przede wszystkim, na jakość i to podwójną Emoji - ok hand – wiecie, nazwa zobowiązuje! Dlatego włosie czyszczące wykonaliśmy z włókien sygnowanych znakiem DuPont, będących gwarantem trwałości, odporności na ścieranie i ekologicznego myślenia o produkcji.

Drugi wyróżnik naszych końcówek do czyszczenia zębów i języka, to stopniowe odbarwianie – kiedy staną się białe, należy zmienić końcówkę. Zazwyczaj trwa to około 3 miesięcy.

Końcówki kompatybilne ze wszystkimi szczoteczkami Abee

Niemiecka dokładność to jeden ze światowych determinantów jakości. I choć główki do szczoteczek sonicznych Abee Sonic Head Duo White za naszą zachodnią granicą nie powstają, to, parafrazując znane powiedzenie, możemy napisać, że „Niemiec by podziwiał, gdyby tylko używał”! A, że miałby wolność wyboru, bo końcówki Abee Sonic Head Duo White można połączyć z dowolnym modelem szczoteczek sonicznych Abee, to używałby na pewno Emoji - wink!

Dwie końcówki do szczoteczek sonicznych Abee - Abee Sonic Head ST2 Medium

Abee Sonic Head Duo White to końcówki do szczoteczek sonicznych, które nie tylko czyszczą, polerują, szorują, wybielają i masują zęby i język, ale także wyglądają Emoji - sparkles. Jedna nasza klientka powiedziała nawet, że uwielbia otaczać się pięknymi rzeczami i nie wyobraża sobie swojej łazienki bez naszej Abee Sonic Head Duo White. I takie opinie cenimy Emoji - blush!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096402726703
Kolor dominującyCzarny
Twardość włosiaŚrednie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head Duo (białe)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2023 Abee.pl