Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head Modern (czarne)

Abee Sonic Head Modern Black (2 szt.)

SKU
ABESHMB
39,00 zł
Nowoczesny design rozpoznaje się na pierwszy rzut oka – od vintage, boho czy glamour Emoji - gem odróżnia go w zasadzie wszystko. Od formy, przez linię aż po detale, które docenia się dopiero po chwili. Właśnie dlatego zamów czarną główkę do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head Modern już dziś – pomoże Ci zadbać o piękny uśmiech, a przecież chyba się zgodzisz, że piękny, zdrowy uśmiech to jeden z symboli nowoczesności Emoji - wink.

Końcówki do szczoteczek sonicznych Abee - MODERN TALK... CLEANING

Główki do szczoteczek Abee Sonic Modern Black wyprodukowaliśmy, gdyż z jednej strony rynek potrzebował produktu, który by nie tylko odpowiadał, ale przede wszystkim wyznaczał nowoczesne standardy jakości. Czyje standardy? Nasze i Twoje albo Twoje i nasze – jak wolisz Emoji - wink. Tym niemniej musisz wiedzieć, że zanim cokolwiek opuszcza naszą fabrykę, przechodzi drobiazgowe testy i jest sprawdzone w działaniu – wszystko po to, aby każdy użytkownik mógł podczas mycia zębów zanucić „You’re my brush, you’re my soul” Emoji - musical note!

Skuteczność czyszczenia nie bierze się znikąd

Czarne końcówki do szczoteczek sonicznych Abee Sonic Modern wyróżniają się nie tylko lookiem, ale i materiałami. Na przykład włosie wykonaliśmy z superjakościowego i, ma się rozumieć certyfikowanego włókna DuPont. Dzięki temu są odporne na ścieranie, a jednocześnie z łatwością dopasują się do Twojego stylu czyszczenia zębów Emoji - ok hand.

Musisz pamiętać, że warto wymieniać główkę do szczoteczki sonicznej co mniej więcej trzy miesiące – wówczas będzie działać śpiewająco! Właściwie to nie musisz - włókna tracące kolor proporocjonalnie do zużycia same Ci o tym przypomną Emoji - blush.

Szoruj-szoruj lady...

Modernistyczne projektowanie to wychodzenie poza schematy. Jakie? Jakie się da, a przy okazji to otwartość na opcje. To właśnie dlatego główki do szczoteczek sonicznych Abee Sonic Modern Black zagrają w zespole ze wszystkimi szczoteczkami sonicznymi marki Abee. Aby ułatwić Ci wybór, zapraszamy do sekcji Szczoteczki soniczne, w której z pewnością znajdziesz tę, z którą poczujesz beat wszystkimi swoimi teeth Emoji - wink!

... szoruj-szoruj stary!

Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Modern Black wyróżnia także wspomniany wcześniej minimalistyczny design. Nie jest to potwierdzone info, ale słyszeliśmy, że znajomy znajomej z poprzedniej pracy został zmotywowany przez swoją byłą drugą połówkę do przearanżowania łazienki tak, by pasowała właśnie do nich Emoji - grimacing!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096403880800
Kolor dominującyCzarny
Twardość włosiaŚrednie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head Modern (czarne)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl