Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head ST2 Medium (czarne)

Abee Sonic Head ST2 Medium Black (2 szt.)

SKU
ABESHST2BK
49,00 zł
Mówi się, że „medium” to osoba obdarzona nadprzyrodzonymi mocami – wiecie – komunikacja z duchami, innymi światami i tak dalej Emoji - crystal ball. Jedyne duchy, za którymi my podążamy to duchy czasu - nasze końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head ST2 Medium Black są tego najlepszym przykładem. Dświadczyliśmy ich mocy odstraszania bakterii, wirusów i wszelkich zanieczyszczeń z jamy ustnej – i to w zaledwie dwie minuty!

Końcówki do szczotkowania zębów we wszystkich trybach, jakie oferują szczoteczki soniczne Abee Sonic

Końcówki do szczoteczek sonicznych Abee Sonic Head ST2 Medium Black z pewnością preferować będą osoby ceniące sobie średnią twardość włosia. Ale nie oznacza to, że użytkownicy należący do #teamSOFT albo #teamHARD powinni przechodzić obok nich obojętnie. Wprost przeciwnie – powinni na nich zawiesić oko na dłużej, choćby dlatego, że czarna główka do szczoteczki Abee Sonic Head ST2 Medium Black świetnie sprawdza się w każdym z pięciu trybów czyszczenia:

  • Tryb delikatny – jeśli narzekasz na nadwrażliwość szkliwa lub wrażliwość dziąseł
  • Tryb czyszczący – jeśli szukasz główki do szczoteczki do codziennego użytku
  • Tryb wybielający – jeśli chcesz szybko i skutecznie osiągnąć pożądaną biel zębów
  • Tryb polerujący – jeśli zależy Ci przede wszystkim na gładkich i lśniących zębach Emoji - gem
  • Tryb masujący dziąsła – jeśli wiesz, że Twoje dziąsła potrzebują delikatnej stymulacji pobudzających ukrwienie

Włókna DuPont - reMEDIUM na wątpliwości

Okej, wiemy, że przywykło się mówić, że MEDIUM oznacza „średni”. Ale główka do szczoteczki to nie stek Emoji - wink, a poza tym termin „medium” oznacza w tym kontekście twardość włosia. A skoro już przy nim jesteśmy, to tworząc końcówki do szczoteczek Abee Sonic Head ST2 Medium Black, sięgnęliśmy po włókna DuPont, czyli syntetyczne, odporne na ścieranie, a przede wszystkim wysokojakościowe i proekologiczne rozwiązanie, gwarantujące najlepsze warunki czyszczenia nawet przez 3 miesiące Emoji - muscle. Po upływie tego czasu, warto wymienić główkę od szczoteczki.

 


*Włókna główek do szczoteczek sonicznych Abee wykonane są w dwóch kolorach - moment, w którym włosie stanie się jednobarwne, to dla Ciebie sygnał, że pora wymienić końcówkę.

Sonic Head ST2 - czarne multiMEDIUM

Jednym z najczęstszych pytań, które od Was dostajemy brzmi: Z którą szczoteczką soniczną najlepiej zestawić Abee Sonic Head ST2 Medium Black? Odpowiedź jest prosta – z każdą Emoji - blush! Dlatego, że jest ona kompatybilna ze wszystkim szczoteczkami marki Abee. Oczywiście w tym miejscu pojawia się absolutnie kluczowy temat gustu, a więc dopowiadamy – najlepiej zestawić ją z tym modelem, który z spełni Twoje oczekiwania – i te wizualne, i te jakościowe. Dlatego przejdź do działu Szczoteczki soniczne i wybierz!

Zestaw końcówek do szczoteczki sonicznej

Czarna końcówka do szczoteczki Abee Sonic Head ST2 Medium to zdecydowanie ten produkt, który już niebawem znajdzie się na profilach facebookowych czy instagramowych wielu fanów pięknych zębów. Skąd to wiemy? Nie dlatego, że planujemy kampanię – po prostu, świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu, a przy okazji wygląda jak milion dolarów w każdej łazience Emoji - gem. Albo lepiej Emoji - wink!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096404095050
Kolor dominującyCzarny
Twardość włosiaŚrednie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Końcówki do szczoteczki sonicznej Abee Sonic Head ST2 Medium (czarne)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl