Lampa pierścieniowa LED o średnicy 18 cali ze statywem, uchwytami na telefon i pilotem zdalnego sterowania

Lampa pierścieniowa LED o średnicy 18 cali (46 cm) ze statywem, uchwytami na telefon i pilotem zdalnego sterowania

SKU
4MHB18RZST
379,00 zł
Jakiś czas temu jeden z twórców polskiej muzyki niewybrednej śpiewał piosenkę o czterech osiemnastkach, które jeżdżą z nim tu i ówdzie. Chwalił, że to modne, bardzo trendy i w ogóle. Choć trudno nazwać go wizjonerem, to nie można deprecjonować przenikliwości jego umysłu, gdyż skojarzenie 18 = PRO, było i jest co najmniej uzasadnione. Skąd to wiemy? Włączamy lampę pierścieniową LED o średnicy 18 cali ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdalnego sterowania i... jedziemy po bandzie Emoji - stuck out tongue closed eyes!
Kup u dystrybutora

Lampa pierścieniowa LED - więcej niż PRO!

Nie bez powodu lampy pierścieniowe tak często stanowią część wyposażenia amatorów fotografii produktowej, młodych operatorów, ale także studiów make-upu, pracowni kosmetycznych, jubilerskich czy modelarskich. We wszystkich tych przypadkach istotne jest uzyskanie równomiernie oświetlonej sceny, a lampa w kształcie pierścienia takie właśnie zapewnia, okalając światłem umieszczony przed nią obiekt.

18-calową lampę pierścieniową LED ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdalnego sterowania testowaliśmy w różnych okolicznościach. Przede wszystkim jednak sprawdzaliśmy ją w działaniu podczas:

 • Packshotowych sesji zdjęciowych
 • Shootów filmowych na różną skalę – od realizacji produktowych poprzez 360
 • Projektów fotograficznych – od ujęć portretowych, przez fashion, beauty po kompozycje flatlay
 • Działań kreatywnych z pogranicza foto-video wymagających zmiennego oświetlenia albo efektów świetlnych
 • Pracy podczas wykonywania makijażu, stylizacji paznokci, fryzur czy piercingu
 • Prac hobbystycznych, jak np.modelarstwo, malowanie figurek RPG, mikrorzeźby i wielu innych działań, które bez stałego i równomiernego oświetlenia pozbawione byłyby przyjemności
Lampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażuLampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażu

LED RGB zamknięte w ringu - możliwości na okrągło! 

Projektując i programując funkcjonalności lampy pierścieniowej LED ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdalnego sterowania, zadbaliśmy, aby jej świecący krąg o średnicy 18 cali, dawał naprawdę super efekty! Poznaj 7 trybów, które z pewnością wpadną Ci w oko Emoji - wink!

 • Efekt widmo – wszystkie kolory poruszają się po okręgu w jednym czasie
 • Efekt cykli – oparty na dwóch rodzajach zaawansowanych kombinacjach kolorów i natężeń świecenia
 • Efekt stroboskopu – rytmiczne, białe albo kolorowe rozbłyski całego pierścienia
 • Efekt miękkich przejść – wolne, subtelne przenikanie się kolorów dające kojący, a jednocześnie ciekawy wizualnie format świecenia w dwóch programach do wyboru
 • Efekt wirowania – światło będzie poruszać się po obwodzie pierścienia – Ty decydujesz o kolorze

Lampa pierścieniowa od Abee - zdalna i zdolna!

Choć wielu rodziców narzeka na zdalne nauczanie, to jednak część z nich czuje, że nie tak źle mieć dziecko na oku. Szczególnie to zdolne, które może wyjść na ludzi i zostać kim chce. Na przykład fotografem Emoji - camera with flash albo makijażystką – najlepsze jest to, że dzięki lampie pierścieniowej LED o średnicy 18 cali ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdalnego sterowania może się do tych zawodów przygotować.

Lampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażuLampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażu

Regulacja jasności i temperatury barwowej - jaki jest Twój ton?

Oprócz mocy lampy, możesz także ustawić temperaturę barwową - w trzech trybach od 3000 K do 6500 K. Diody LED doskonale imitują zatem temperaturę światła dziennego. Pilot pozwoli Ci także na wybranie dowolnego z 7 trybów świecenia.

Zdalnie sterowana lampa pierścieniowa

18-calowa lampa pierścieniową LED RGB ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdalnego sterowania to kocica Emoji - cat 2 wśród lamp fotograficznych, sesyjnych, video czy wspierających działania online. Dlaczego? Bo wystarczy Ci jeden pazurek, aby korzystać ze zdalnego sterowania i dopasować tryb świecenia do tego, jaki jest Ci aktualnie potrzebny. Pssst! Bardzo wygodne rozwiązanie, gdy rozświetlasz domową imprezę Emoji - tada (bo lampa RGB doskonale nadaje się i do tego!) - sprawdziliśmy!

Lampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażuLampa pierścieniowa LED - oświetlenie makijażu

Wyrażaj siebie bez ograniczeń

Użyj uniwersalnego uchwytu na telefon i uwolnij ręce, by Twój przekaz był jeszcze bardziej ekspresywny Emoji - raised hands. Mocowanie jest kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku (o szerokości do 9 cm).

Naturalne i równomierne światło dla każdego i do wszystkiego

Choć ma aż 18 cali, z pewnością świetnie się sprawdzi także w użytkowaniu tych osób, którym do pełnoletności jeszcze trochę brakuje, a już marzą albo wręcz już realizują się jako postaci medialne – na Youtube, TikToku, Instagramie czy platformach streamingowych. Czy zatem brakuje Ci 18-calowej lampy pierścieniowej LED ze statywem, uchwytem na telefon i pilotem zdwalnego sterowania? Bardzo być może, więc nie ma co ryzykować i lepiej zamów ją już teraz.

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096401027085
Kolor dominującyCzarny
Średnica18 cali (ok. 46 cm)

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lampa pierścieniowa LED o średnicy 18 cali ze statywem, uchwytami na telefon i pilotem zdalnego sterowania
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2023 Abee.pl