O nas

Połączenie pasji, misji i wizji współczesnego świata
wypełnionego rozwiązaniami przyszłości - to Abee

KILKA SŁÓW O ABEE

Cześć!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że chcesz nas poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Abee. Jest nam bardzo miło z tego powodu!

 

Kim jesteśmy

Producentem i importerem starannie wyselekcjonowanych produktów codziennego użytku. A mniej oficjalnie? Ambitnym i pracowitym zespołem, który kocha perfekcyjny design. Perfekcyjny, czyli jaki, zapytasz. Cóż, raz nie będziemy oryginalni i powołamy się na mistrza - Dietera Ramsa, przywołując kilka pozycji z jego dekalogu dobrego designu. Otóż, perfekcyjny, czyli taki, który jest „użyteczny, estetyczny, zrozumiały i dyskretny”.

Dbamy o to, by nasze produkty były innowacyjne i praktyczne, a ich forma nie przysłaniała treści, czyli funkcji do jakiej zostały zaprojektowane.

 

Jaki jest nasz cel

Badamy bieżące i nadchodzące trendy, starając się być o krok przed nimi. Starannie dobieramy produkty, które trafiają do naszej oferty - testujemy je, zbieramy i analizujemy opinie, by mieć pewność, że każdy, kto nam zaufa będzie zawdowolony. Pragniemy udostępnić nowoczesne, przemyślane urządzenia codziennego użytku szerszemu gronu polskich klientów.

Abee - innowacyjne produkty do codziennego użytkuAbee - innowacyjne produkty do codziennego użytku

Oferta Abee - nie tylko szczoteczki soniczne

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria do higieny jamy ustnej: szczoteczki soniczne, końcówki do szczoteczek sonicznych, szczoteczki elektryczne dla dzieci oraz irygatory.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl