O nas

Połączenie pasji, misji i wizji współczesnego świata
wypełnionego rozwiązaniami przyszłości - to Abee

KILKA SŁÓW O ABEE

Cześć!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że chcesz nas poznać i dowiedzieć się czegoś więcej o Abee. Jest nam bardzo miło z tego powodu!

 

Kim jesteśmy

Ambitnym zespołem, który kocha perfekcyjny design. Perfekcyjny, czyli jaki, zapytasz. Cóż, raz nie będziemy oryginalni i powołamy się na mistrza - Dietera Ramsa, przywołując kilka pozycji z jego dekalogu dobrego designu. Otóż, perfekcyjny, czyli taki, który jest „użyteczny, estetyczny, zrozumiały i dyskretny”.

Dbamy o to, by nasze produkty były innowacyjne i praktyczne, a ich forma nie przysłaniała treści, czyli funkcji do jakiej zostały zaprojektowane.

 

Jaki jest nasz cel 

Badamy bieżące i nadchodzące trendy, starając się być o krok przed nimi. Starannie dobieramy produkty, które trafiają do naszej oferty - testujemy je, zbieramy i analizujemy opinie, by mieć pewność, że każdy, kto nam zaufa będzie zawdowolony. Pragniemy udostępnić nowoczesne, przemyślane urządzenia do pracy i codziennego użytku szerszemu gronu polskich klientów.

 

Szczoteczki soniczne, ale nie tylko

W ofercie Abee znajdziesz szczoteczki soniczne, szczoteczki elektryczne dla dzieci, końcówki do szczoteczek oraz głośniki bluetooth i akcesoria GSM, takie jak statyw do telefonu i pierścieniowe lampy LED.

BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl