Szczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebieSzczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebie

Rozkładamy czerwony dywan, by ogłosić kolejną gwiazdę, która dołączyła do rodziny produktów Abee. Przed Państwem końcówka do oczyszczania skóry twarzy Sonic Head ST4 Face Cleaner! Stworzy znakomitą parę z każdą szczoteczką marki Abee, która teraz pomoże Ci nie tylko w zachowaniu doskonałej higieny jamy ustnej, ale także będzie doskonałą asystentką w pielęgnacji skóry!

 

Spis treści

  1. Czym wyróżnia się końcówka do czyszczenia twarzy od Abee
  2. Szczoteczka soniczna do twarzy - efekty
  3. Końcówka do szczoteczki sonicznej do czyszczenia twarzy - Abee Face Cleaner

 

Czym wyróżnia się końcówka do czyszczenia twarzy od Abee

Abee Sonic Head ST4 Face Cleaner to must have w Twojej kosmetyczce. Ta końcówka pozwoli Ci przekształcić każdą z naszych szczoteczek sonicznych w super poręczne akcesorium urodowe. Jest wykonana z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku, delikatnego silikonu. Po obu jej stronach umieszczone są wypustki w dwóch rodzajach, które pozwalają na skuteczne oczyszczanie skóry. Końcówkę łatwo umieścisz na szczoteczce. Dla uzyskania najlepszych efektów używaj jej w trybie masażu. W opakowaniu znajdziesz jedną sztukę.

 

Szczoteczki soniczne Abee ze stacją dezynfekującą UV

Z końcówką do czyszczenia twarzy i dowolną szczoteczką soniczną Abee zadbasz nie tylko o zęby

 

Szczoteczka soniczna do twarzy - efekty

Soniczna szczoteczka pozwala oczyścić skórę 6 razy dokładniej niż podczas manualnego mycia. Usuwa brud, pozostałości makijażu i martwy naskórek. Dzięki temu zapewnia lepsze wchłanianie substancji aktywnych. Regularny masaż poprawi ukrwienie skóry, ujędrni ją i delikatnie spłyci zmarszczki. Z końcówką Abee Sonic Head ST4 Face Cleaner Twoja buzia będzie zdrowsza i pełna blasku!

 

Końcówka do szczoteczki sonicznej do czyszczenia twarzy

NOWOŚĆ w ofercie Abee - końcówka do czyszczenia twarzy Abee Face Cleaner

 

Końcówka do szczoteczki sonicznej do czyszczenia twarzy - Abee Face Cleaner

Jak korzystać z końcówki do oczyszczania twarzy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz już za tydzień w naszym poradniku! Tymczasem przejdź do strony produktu i poznaj lepiej naszą White Queen.