Szczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebieSzczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebie

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek skąd wziął się fenomen szczoteczek sonicznych oraz dlaczego są coraz częściej polecane przez stomatologów? Faktem jest, że tradycyjne, manualne szczoteczki do zębów są zdecydowanie tańsze i były z powodzeniem wykorzystywane przez setki lat. Rozwój medycyny oraz technologii pozwolił jednak spojrzeć na codzienną higienę jamy ustnej z innej perspektywy, dlatego przedstawiamy szczoteczki soniczne do 300 zł, które pozwolą Ci zachować zdrowe i mocne zęby na dłużej.

 

Spis treści

  1. Co daje szczoteczka soniczna
  2. Jak działa szczoteczka soniczna
  3. Szczoteczki soniczne do 300 zł
  4. Szczoteczka soniczna ze stacją dezynfekującą
  5. Czy soniczne szczoteczki do zębów są dla każdego

 

Co daje szczoteczka soniczna

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i mocne zęby. Konieczność wydawania dużych sum na leczenie stomatologiczne oraz wiążący się z tym ból nie jest tym, czego oczekujemy od życia, dlatego warto wybierać mądre i, co najważniejsze, przebadane rozwiązania.

Elektryczna szczoteczka soniczna w sposób precyzyjny dociera do najtrudniej osiągalnych przestrzeni między zębami, a przy tym nie powoduje podrażnień, ponieważ czyszczenie, mimo dokładności, jest niezwykle delikatne.

Dobrze wykonana szczoteczka soniczna jest odpowiednio wyprofilowana i posiada wygięte końcówki, dzięki czemu dziąsła nie odsłaniają się, a delikatne czyszczenie nie prowadzi do ich wycierania czy zdzierania się szkliwa. Soniczna szczoteczka podczas swojej pracy zbiera bakterie powodujące przebarwienia i nalot na zębach, a to wszystko przy minimalnym nacisku z Twojej strony.

 

Jak działa szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna do zębów łączy w sobie działanie podstawowej szczoteczki elektrycznej oraz tradycyjnej szczoteczki manualnej. Obudowa szczoteczki sonicznej posiada wszystkie podzespoły oraz akumulator, natomiast główka ma podłużny kształt oraz nieruchome włosie, co upodabnia ją do szczoteczki manualnej.

Generator umieszczony w szczoteczce sonicznej tuż po uruchomieniu zaczyna wytwarzać fale dźwiękowe, które tworzą mieszaninę wody, śliny oraz pasty do zębów. Ta przyjmuje formę masy bąbelkowej, a powstałe bąbelki dochodzą do najtrudniej dostępnych miejsc i dokładnie czyszczą całą jamę ustną.

Smukły kształt główki szczoteczki sonicznej pozwala na dodatkowe oczyszczenie szerszej części linii dziąseł, co zapewnia skuteczne i kompleksowe czyszczenie.

 

Szczoteczki soniczne do 300 zł od Abee

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 w wersji czarnej i białej z dwiema końcówkami w zestawie

 

Szczoteczki soniczne do 300 zł

Zmiana nawyków żywieniowych, która powstała na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat doprowadziła do zwiększenia podaży cukrów, soli oraz substancji chemicznych w naszej diecie. To z kolei sprawia, że zęby są bardziej narażone na uszkodzenia, dlatego naszym zadaniem jest uchronić je przed nieodwracalnymi skutkami. Niestety, szczoteczka mechaniczna nie jest w stanie poradzić sobie z rosnącymi zagrożeniami, dlatego warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania.

Na rynku możesz spotkać szczoteczki soniczne w różnych przedziałach cenowych. Często za kwotą, jaką trzeba przeznaczyć na zakup danej szczoteczki, stoi nie tylko użyta technologia, ale także powszechnie znana nazwa marki. Szczoteczki soniczne Abee proponują zarówno elegancki design, jak i wysoką jakość wykonania, porównywalną z produktami marek premium, ale w optymalnej cenie. Wszystkie modele dostępne są w kolorze czarnym oraz białym.

Szczoteczka Abee Sonic 2.0, dzięki pięciu trybom czyszczenia i dwóm przyciskom sterującym dba kompleksowo o higienę jamy ustnej oraz pomaga w osiągnięciu lśniących białych zębów. Automatyczne programy dostępne w szczoteczce obejmują: czyszczenie, wybielanie, polerowanie oraz masaż. Piątym programem są ustawienia niestandardowe, które pozwalają na dostosowanie prędkości ruchów główki szczoteczki tak, aby codzienna higiena stała się jeszcze przyjemniejsza. Dodatkowo model ten posiada opcję zapamiętywania ostatnio używanego trybu, co nieco przyspieszy Twój rytuał.

Abee Sonic 2.0 posiada Timer, który odlicza potrzebne 120 sekund, a co 30 sekund daje Ci znać, żebyś zmienił stronę czyszczenia. W przypadku tego modelu w pudełku znajdziesz dwie główki o zróżnicowanej twardości, które zostały wykonane z certyfikowanego włosia na bazie materiału DuPont. Zarówno jedna, jak i druga efektywnie usuwają płytkę nazębną, a blaknący kolor włókien będzie sygnałem, że pora na zmianę główki.

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra, podobnie jak ta opisana wyżej, oferuje pięć trybów czyszczenia, jednak inteligentny system delikatnego czyszczenia zębów zastąpił w tym modelu ustawienia niestandardowe. Abee Sonic 2.0 Ultra pozwala na czyszczenie zębów nawet przez miesiąc na jednym ładowaniu! Po tym czasie potrzebuje zaledwie doby, by znów służyć Ci przez długi czas. W tym zestawie również otrzymasz dwie końcówki z materiału DuPont.

 

Szczoteczki soniczne do 300 zł

Dwie idealne szczoteczki soniczne do 300 zł - Abee Sonic 2.0 Ultra, dostępne w wersji czarnej i białej

 

Szczoteczka soniczna ze stacją dezynfekującą

Pięcioprogramowa szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV może swobodnie konkurować z topowymi modelami światowych marek. Lampa UV, która została wbudowana w stację dokującą już w 7 minut eliminuje nawet 99,9% bakterii oraz drobnoustrojów, znajdujących się na szczoteczce po umyciu zębów. Wystarczy, że po rytuale czyszczenia zdejmiesz pokrywę i umieścisz końcówkę na środku stacji UV, a urządzenie zdezynfekuje ją bez użycia środków chemicznych.

Dodatkowo wokół stacji znajdują się aż 4 gniazda na końcówki do szczoteczek sonicznych Abee. Pozwoli to całej Twojej rodzinie zachować je w czystości, bez konieczności kupowania wszystkich szczoteczek ze stacją czyszczącą.
Zapamiętanie ostatniego trybu, który był użyty podczas szczotkowania, pozwala na łatwiejsze zachowanie codziennej rutyny dbania o jamę ustną.

 

Szczoteczki soniczne z lampą UV do 300 zł

Szczoteczka soniczna z lampą UV dezynfekującą końcówki w cenie do 300 zł? Pewnie - przedstawiamy Abee Sonic 3.0 UV.

 

Czy soniczne szczoteczki do zębów są dla każdego

Mamy dobrą wiadomość. Soniczne szczoteczki do zębów Abee nadają się dla każdego, kto skończył trzy lata. Możesz więc zadbać o zdrowe zęby swojego dziecka i wpoić mu dobre nawyki. Pamiętaj tylko o wybraniu modelu, który pozwala na znaczące obniżenie częstotliwości drgań, ponieważ dziecięce zęby są jeszcze w fazie kształtowania się.

Jeśli chodzi o szczoteczki do zębów dla dorosłych, to stan uzębienia nie ma większego znaczenia. Tak naprawdę szczoteczki soniczne są nawet częściej polecane osobom, które są w trakcie lub po leczeniu zębów, ponieważ działają wyjątkowo delikatne i dokładnie czyszczą implanty oraz sztuczne szczęki.

Zobacz wszystkie szczoteczki soniczne z serii Abee Sonic, wybierz odpowiedni dla siebie model oraz wariant kolorystyczny i ciesz się pięknym uśmiechem na co dzień!