Szczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebieSzczoteczki soniczne Abee - wybierz idealną dla siebie

Can't take my eyes off you - brzmią słowa popularnej piosenki. Z pewnością mógłby je zaśpiewać także uchwyt do smartfona z kamerą śledzącą Abee P2S. Mógłby, gdyby umiał śpiewać. Co prawda nucić nie potrafi, jednak śpiewająco radzi sobie jako pomocnik do nagrywania filmów czy asystent rozmów video.

 

Spis treści

  1. Czym jest uchwyt do telefonu Abee P2S
  2. Jak działa kamera śledząca w uchwycie na smartfona
  3. Gadżet do nagrywania filmów
  4. Zastosowanie uchwytu z kamerą
  5. Uchwyt z kamerą śledzącą ruchy - podsumowanie

 

Czym jest uchwyt do telefonu Abee P2S

Do rodziny gadżetów dla vlogerów, live streamerów, tik tokerów, słowem wszystkich tych, którzy działają w sieci, dołączył właśnie niewielkie, ale niezwykle zmyślny gadżet, który z pewnością wprowadzi nagrywanie filmów czy spotkania online na zupełnie nowy poziom.

Uchwyt do smartfona z kamerą śledzącą ruchy twarzy Abee P2S, bo o nim mowa, został zaprojektowany, aby usprawnić naszą aktywność w sieci. Konia z rzędem temu, kto nie musiał się mierzyć z takimi problemami, jak ograniczone możliwości ruchu podczas nagrywania streama telefonem zamontowanym w statycznym statywie czy ręka boląca od ciągłego trzymania telefonu podczas video rozmowy lub nagrywania vloga. Uchwyt z kamerą śledzącą raz na zawsze rozwiązuje te i inne problemy. A to wszystko za cenę nieprzekraczającą wartości zwykłych statywów.

 

Uchwyt do telefonu z kamerą

Uchwyt do telefonu z kamerą

 

Jak działa kamera śledząca w uchwycie na smartfona

Abee P2S została wyposażona w kamerę z obiektywem i program, który rozpoznaje i śledzi ruchy Twojej twarzy. Płynnie i bez żadnych przeskoków, które mogłyby utrudniać nagrywanie filmu. Kamera nie tylko obraca się o 360 stopni, ale również pochyla w pionie o 45 stopni. Już nie musisz hamować swojej ekspresji. Niezależnie od tego, czy jako vlogerka beauty prezentujesz efekt końcowy swojego makijaż czy na spotkaniu biznesowym online entuzjastycznie kiwasz głową, zgadzając się ze swoim rozmówcą, kamerka wyśledzi każdy Twój ruch.

 

Jak działa uchwyt do telefonu z kamerą Abee

Jak działa uchwyt do telefonu z kamerą

 

Gadżet do nagrywania filmów

Prosta obsługa i kompatybilność to cechy, które przyświecały nam przy tworzeniu tego gadżetu dla vlogerów i nie tylko. Ramiona uchwytu zostały zaprojektowane w ten sposób, by można było w nich umocować każdy telefon o szerokości od 56 do 100 mm. Natomiast gwint w rozmiarze ¼ cala umożliwia zamontowanie dowolnego statywu.

Co ważne, aby zsynchronizować kamerę śledzącą ABEE P2S ze swoim telefonem, nie potrzebujesz kabla, sterowników lub połączenia bluetooth. Wystarczy umieścić smartfon na statywie i to wszystko. Prościej się nie da.

Niewielka waga (200g) i rozmiar urządzenia (95 x 95 x 170 mm) sprawiają, że możesz go zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Uchwyt zmieści się do Twojego plecaka, a nawet torebki. Vlog z górskiego szlaku? A może stream z pikniku w plenerze? Od teraz to możliwe. Tym bardziej, że akumulator o pojemności 2000 mAh zapewnia nawet cztery godziny ciągłej pracy urządzenia bez dostępu do źródła prądu.

 

Praktyczny gadżet do nagrywania filmów

Praktyczny gadżet do nagrywania filmów

 

Zastosowanie uchwytu z kamerą

Uchwyt do smartfona z kamerą śledzącą ABEE P2S został zaprojektowany po to, by do maksimum uprościć nagrywanie filmików czy prowadzenia live’ów bądź konferencji online. Przy jednoczesnym wyeliminowaniu wszystkich potencjalnych problemów, które mogą pojawić się podczas naszej aktywności w sieci. Przejdźmy jednak do konkretów.

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem czy nauczycielem, kamera śledząca Twój ruch z pewnością ułatwi Ci czas spędzony na lekcji w sieci.

Większość dzieci roznosi energia i trudno im usiedzieć w jednym miejscu. Gestykulują, “wiercą się”, przez co czasem znikają poza kadr kamerki. Od teraz jako nauczyciel będziesz miał możliwość sprawdzenia, czy uczeń wciąż bierze udział w lekcji, a może zasnął, opierając się czołem o blat biurka.

A może uczysz geografii lub historii i często korzystasz z mapy poruszając się po swoim pokoju? Albo próbując dostosować się do nowej rzeczywistości, jako nauczyciel wuefu we własnym pokoju robisz pajacyki? Już nie musisz się obawiać, że w czasie podskoków wyjdziesz poza kadr. Kamera prześledzi każdy Twój ruch.

Statyw do smartfona z kamerą ABEE P2S - kamerka do videokonferencji
Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w rozmowie rekrutacyjnej online czy prowadzisz spotkanie biznesowe, z pewnością w takich sytuacjach chcesz czuć się swobodnie. Dzięki uchwytowi z kamerą możesz dowolnie gestykulować i ekspresyjnie opowiadać o omawianym zagadnieniu bez obaw, że w pewnym momencie Twoim rozmówcy stracą Cię z pola widzenia.

Statyczne filmy na tik toka, vlogi czy streamy to przeszłość. Aby zatrzymać uwagę widza, potrzebny jest dynamizm. Niezależnie od tego, czy w swoim nagraniu poruszasz poważne tematy, podążasz za nowym tiktokowym trendem czy pokazujesz niezwykłe widoki podczas swojej wycieczki w egzotyczne miejsca, na pewno nie stoisz lub nie siedzisz nieruchomo w jednym miejscu. Kamerka będzie podążać za ruchem Twojej twarzy, a Ty możesz skoncentrować się na omawianym temacie, nie zaprzątając sobie myśli pytaniami “czy widać mnie w kadrze”. Widać! Masz taką gwarancję.

Nie znasz dnia ani godziny. To stwierdzenie z pewnością może dotyczyć również niespodziewanej rozmowy video od klienta, którego od dłuższego czasu próbujesz pozyskać dla swojej firmy lub headhuntera z zagranicy, który dzwoni w sprawie rekrutacji na Twoje wymarzone stanowisko. Takich połączeń się nie odrzuca, nawet jeśli jesteś na spacerze z psem w parku lub przemierzasz górskie szlaki. Wystarczy wyciągnąć uchwyt z plecaka, ustawić na dowolnej powierzchni i już swobodnie możesz prowadzić rozmowę bez konieczności żmudnego trzymania telefonu w dłoni lub opierania go na niestabilnych powierzchniach. Poczucie komfortu i nieskrępowania w tak ważnych sytuacjach jest na wagę złota.

 

Uniwersalny uchwyt na telefon

Uniwersalny uchwyt na telefon

 

Uchwyt z kamerą śledzącą ruchy - podsumowanie

Jako osoba działająca w sieci, z pewnością masz pełne ręce roboty. ABEE P2S Tracking Camera powstała właśnie po to, aby te ręce odciążyć. Sposobów jej wykorzystania jest tyle, ile pomysłów na vlogi, streamy czy powodów spotkań w sieci - nieskończenie wiele. Zatem chwyć za uchwyt i ciesz się niczym nieskrępowaną aktywnością w sieci. Zaskoczy swoich widzów lub rozmówcom i pokaż im, że Ty nie podążasz za trendami. Ty je tworzysz.