Szczoteczka elektryczna dla dzieci Abee Baby Pink

Abee Baby Pink

SKU
ABEBABYTBPINK
49,00 zł
Kiedy dawno, dawno temu zespół Fasolki śpiewał o witaminkach, co to są dla chłopczyka i dziewczynki, z pewnością nie przypuszczał, że stanie się inspiracją dla historii o szczoteczce elektrycznej Abee Baby Pink w kształcie uśmiechniętego misia. A jak to się stało? Czytajcie dalej Emoji!

Różowa szczoteczka do zębów dla dzieci - uśmiechnięta panda

Różowa szczoteczka elektryczna dla dzieci w wieku 3-12 lat to nowa definicja czyszczenia małych ząbków i delikatnego masowania dziecięcych dziąseł, a jednocześnie pierwszy krok do samodzielności w utrzymaniu higieny jamy ustnej. A to nie wszystko – różowa Abee Baby Pink pomaga wypracować „pinkaMINKĘ” – czyli zdrowy uśmiech od ucha do ucha Emoji - blush!

Abee pinki i czyścisz bez spinki!

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Abee Baby Pink świetnie się trzyma – nie tylko w małej rączce Emoji - hand, ale także ze wsparciem dorosłego, który pomaga odwiedzić wszystkie miejsca w buzi. Dzięki niej raz-dwa-trzy ząbki, dziąsła, a nawet język i podniebienie będą czyste. A po szczotkowaniu można ją łatwo wypłukać pod bieżącą wodą Emoji - droplet, o czym świadczy certyfikat wodoszczelności IPX7.

Praktyczny prezent dla dziecka

Aby przejść na czystą stronę mocy, ząbki naszych dzieci nie potrzebują specjalnej okazji. A zatem możesz podarować Abee Baby Pink na Dzień Dziecka, urodziny, imieniny albo tak po prostu, czyli wtedy, kiedy chcesz Emoji - gift!

Szczoteczka na baterie - Panda AAA albo... Pani da AAA!

Abee Baby Pink nie ma wielkich wymagań. Aby czyścić ząbki i dziąsła naszych najmłodszych, wystarczy jej jedna bateria typu AAA. Dlatego zabierając ją na weekendowy albo wakacyjny wyjazd, bierzesz tylko szczoteczkę elektryczną i ulubioną końcówkę.

Miękkie główki do szczoteczki w zestawie - bez końcówki ani RÓŻ!

Superowa szczoteczka elektryczna z motywem różowego misia to… dopiero połowa spełnienia marzeń o czystych i zdrowych ząbkach. Dlaczego? Bo tylko posiadając odpowiednio dopasowaną końcówkę, jest w stanie wziąć sprawy w swoje włosie i wygarnąć nieczystości jak należy! A żeby myło się Waszym dzieciom naprawdę miło, w zestawie Abee Baby Pink znajdziecie nie jedną, a dwie główki do szczoteczek elektrycznych!

Rodzina szczoteczek elektrycznych dla dzieci Abee Baby

Małe misie uwielbiają swoje towarzystwo – szczególnie, gdy mają tak mniej-więcej między 3 a 12 lat… to znaczy miesięcy. Myśląc o ich stadnym charakterze, obok Abee Baby Pink w kształcie różowego misia, zaprojektowaliśmy także:

  • Abee Baby Panda – pandy, wiadomo, to niedźwiedzie, a więc witamy je, właściwie to przytulamy na misia!
  • Abee Baby Blue – to bliski przyjaciel różowej szczoteczki elektrycznej Abee Baby Pink, bliski, ale niebieski

Szczoteczka dla dzieci - Uszatek? Koralgol? Nie - to miś ABEEngton!

Szczoteczka elektryczna Abee Baby Pink w kształcie uśmiechniętej pandy to świetna towarzyszka zarówno w domowej łazience, ale świetnie sprawdzi się także podczas wizyty u babci i dziadka, u których – WIADOMO – słodycze zjadane są ponad wszelką miarę. Z potwierdzonych źródeł wiemy, że doskonale spełnia się na wycieczkach, biwakach, koloniach i zielonych szkołach!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096424464485
Kolor dominującyBiały
Akcent kolorystycznyRóżowy
Rodzaj zasilaniaBateryjne
Twardość włosiaMiękkie

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szczoteczka elektryczna dla dzieci Abee Baby Pink
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl