Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra (czarna)

Abee Sonic 2.0 Ultra Black

279,00 zł

AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze czarnym, to produkt nowej marki, która pomoże Ci w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki szczoteczkom sonicznym Abee będziesz mógł pochwalić się zdrowym i pięknym uśmiechem. Jej działanie opiera się na falach dźwiękowych o wysokiej częstotliwości, co jest najdokładniejszą metodą dbania o zdrowy uśmiech. Główka szczoteczki Abee 2.0 Ultra wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę, dzięki czemu skutecznie usuwa płytkę nazębną, przebarwienia po kawie i tytoniu.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Szczoteczka soniczna AbeeSonic 2.0 Ultra została wyposażona w 5 trybów mycia zębów, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednie ustawienie dla siebie. Skorzystaj z trybu Clean do codziennego szczotkowania jamy ustnej, trybu White, który pomoże w wybielaniu zębów. Możesz użyć także funkcji Polish, aby Twoje zęby były gładsze i bielsze. Tryb do masażu pomoże w ukrwieniu linii dziąseł, a specjalna funkcja Sensitive korzysta z mniejszej prędkości i jest dedykowana dla wrażliwych zębów.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Szczoteczkę soniczną Abee wykonano z najwyższej jakości materiałów. Przyjemna w dotyku powłoka pokrywająca urządzenie sprawia, że nie wyślizgnie Ci się z dłoni w trakcie mycia zębów. Od teraz podróżowanie z Twoją szczoteczką soniczną nigdy nie było tak komfortowe. Praktyczna i kompaktowa ładowarka indukcyjna zmieści się w każdy bagaż podręczny. Urządzenie posiada także certyfikat IPX7, który gwarantuje odporność na zachlapania i zanurzenia w wodzie.

Do 60 dni pracy na jednym ładowaniu

AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze czarnym to szczoteczka soniczna, która jest zasilana z wbudowanego akumulatora litowo-jonowego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możesz cieszyć się pracą urządzenia nawet przez 2 miesiące (przy regularnym szczotkowaniu zębów). Dodatkowo o stanie naładowania akumulatora poinformuje Cię specjalna dioda wbudowana w rączkę urządzenia. Gdy bateria ulegnie rozładowaniu wystarczy, że podłączysz ją do indukcyjnej ładowarki, a urządzenie w szybkim odstępie czasu będzie gotowe do pracy. Doskonale sprawdzi się dla osób, które są ciągle w podróży.

2-minutowy timer

Skorzystaj z 2-minutowego automatycznego timera w szczoteczce sonicznej AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze czarnym, aby zachować prawidłową higienę jamy ustnej. Szczoteczka soniczna Abee dodatkowo co 30 sekund będzie sygnalizować konieczność zmiany szczotkowania obszaru jamy ustnej. Takie rozwiązanie pomoże także w przestrzeganiu zalecanego przez dentystów czasu mycia zębów.

Dwie końcówki w zestawie

W zestawie oprócz indukcyjnej stacji dokującej znajdziesz dwie końcówki do szczoteczki AbeeSonic Ultra 2.0 w kolorze czarnym, które dzięki swojej unikatowej konstrukcji w skuteczny sposób usuwają płytkę nazębną oraz docierają do przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wykorzystaniu włosia DuPont szczotkowanie jest bardziej dokładne. W celu zapewnienia prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Czarna szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra

Zadbaj o zdrowy i piękny uśmiech każdego dnia, dzięki szczoteczce sonicznej AbeeSonic Ultra 2.0 w kolorze czarnym.Skorzystaj z jednego spośród pięciu programów do czyszczenia zębów i uzyskaj pożądany efekt. Wydajny akumulator litowo-jonowyzadba o długą pracę urządzenia, dzięki czemu sprawdzi się w każdym momencie. Możesz skorzystać także z 2-minutowego automatycznego timera, który co 30-sekund będzie sygnalizować konieczność zmiany strefy szczotkowania dla jeszcze lepszych rezultatów – pozwoli Ci to także wyrobić lepsze nawyki mycia zębów, które są zalecane przez stomatologów. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, szczoteczka soniczna AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze czarnym będzie przyjemna w użytkowania, a certyfikat IPX7 dodatkowo sprawia, że jej obudowa jest odporna na zachlapania.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Czarny
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl