Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra (czarna)

Abee Sonic 2.0 Ultra Black

SKU
ABES20UB
279,00 zł
Czy zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę oznacza słowo „ultra”? Bo to, że kojarzymy je z maratonem, dźwiękiem czy fioletem, to oczywiste. Ale dla nas, w Abee, „ultra” to, przede wszystkim, szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra Black – i jest to synonim czegoś naprawdę PRO Emoji - muscle!

Jak działa szczoteczka soniczna Abee? Znakomicie! I to w 5 trybach

Czarna szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra wymiata w swojej kategorii wagowej, cenowej, ilościowej, płciowej, zawodniczej – nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu – no po prostu każdej Emoji - wink. A to między innymi dlatego, że działa w pięciu trybach szczotkowania:

  • Delikatnym (62 tys. ruchów / min.) – idealnym, by czyścić zęby na śpiocha i przed śpiochem
  • Czyszczącym (62 tys. ruchów / min.) – w ustach czasem bywa gęsto, a tryb czyszczący robi z tym porządek
  • Wybielającym (82 tys. ruchów / min.) – mimo że ultraczarna, to wybiela, jakby była śnieżnobiała Emoji - snowflake
  • Polerującym (96 tys. ruchów / min.) – jeśli chcesz mieć zęby błyszczące jak nowy lakier na samochodzie, wiesz, co robić
  • Masującym dziąsła (62 tys. ruchów / min.) – rozluźniający jak godzina w salonie masażu Emoji - relaxed – spokojnie, dziąsłom wystarczą dwie minuty

Szczoteczki soniczne Abee - lepiej MIEDŹ niż nie mieć ;)

Detale – czy w ogóle ktoś jeszcze uważa, że to nie one robią robotę? No właśnie – my tak! Dlatego też czarnej szczoteczce sonicznej Abee Sonic 2.0 UItra Black zafundowaliśmy miedziane zdobienia – bo sprawiają, że teraz wygląda jak milion dolców. Albo nawet dwa Emoji - dollar.

Szczoteczki soniczne Abee Sonic 2.0 UltraSzczoteczki soniczne Abee Sonic 2.0 Ultra
Szczoteczki soniczne Abee Sonic 2.0 UltraSzczoteczki soniczne Abee Sonic 2.0 Ultra

Szczoteczka soniczna ładowana indukcyjnie

Kiedy przychodzi czas, wiemy, że pora podładować baterie Emoji - battery. Wtedy idziemy do biura podróży albo siadamy przed kompem i szukamy jakiegoś ultra-all-inclusive. Uprzedzamy – nasza szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra Black jest z tych wymagających i byle Ciechocinek jej nie zadowoli. Wracając jednak do ładowania, to naszej szczoteczce wystarczą 24h, by naładować się na full – pod warunkiem, że korzystasz z indukcyjnej ładowarki dołączonej do zestawu Emoji - wink!

Szczoteczka Ultra Black nie pyta, po prostu wie, co robić!

Są tacy, którzy lubią mówić, że ich szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra Black bierze w obroty zęby, dziąsła, język i w ogóle. Ok, faktycznie jest w tym coś, że ta Ultra Black zmienia się w Ultras BLASK Emoji - gem, a dzięki wbudowanemu timerowi cały proces mycia zębów zajmuje 2 minuty. I to nie Ty musisz odliczać Emoji - wink.

Białe zęby ze szczoteczkami Abee SonicBiałe zęby ze szczoteczkami Abee Sonic

Końcówki w zestawie - niech Cię główka o główki nie boli!

Prawda jest taka, że bez końcówki do szczoteczki sonicznej, to Ty zębów nie wyszorujesz – to znaczy – możesz, ale to dość ryzykowne przedsięwzięcie Emoji - grimacing. A mówimy o tym, gdyż szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra Black jest ultrasem czyszczenia, no i ma główkę wykonaną z włókien z certyfikatem DuPont – czyli, krótko mówiąc, są the ultra-PRO of the PROS Emoji - muscle!

Czarna szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra to limuzyna wśród sobie podobnych – chcesz poprowadzić?

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra Black to jedna z tych zawodniczek, które, choć trzymają język za zębami, to wychodzą na czysto przy każdej okazji. Jak one to robią? Niektórzy mówią, że dzięki wodoodporności na poziomie IPX7, ale też ich właściciele po prostu o nie dbają Emoji - blush. A że łazienka to miejsce pielęgnacji, to i zafundują im czasem jakiś rytuał oczyszczania pod bieżącą wodą Emoji - droplet.

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096411456455
TypSzczoteczka soniczna
PrzeznaczenieDla dorosłych
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowe
Tryb pracyCzyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Łagodny
Maksymalna liczba ruchów96 000 ruchów / min.
Stacja dezynfekująca w zestawieNie
Wskaźnik naładowaniaTak
TimerTak
Kolor dominującyCzarny

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra (czarna)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl