Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra (biała)

Abee Sonic 2.0 Ultra White

279,00 zł

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra w kolorze białym, to nowy produkt, który został przeznaczony do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki szczoteczce sonicznej Abee uzyskasz najlepsze rezultaty czyszczenia zębów. Jej działanie skupia się na wytwarzaniu fal dźwiękowych o wysokich częstotliwościach, co obecnie jest najdokładniejszym sposobem dbania o piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech. Główka szczoteczki sonicznej AbeeSonic 2.0 Ultra wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę, przez co w efektywny sposób usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia po tytoniu i kawie.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Abee 2.0 Ultra w kolorze białym wyposażono w 5 trybów pracy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wybrać odpowiednie ustawienie dla siebie i cieszyć się doskonałymi rezultatami szczotkowania za każdym razem. Skorzystaj z trybu Clean do codziennego szczotkowania jamy ustnej, trybu White, który pomoże w wybielaniu zębów. Możesz użyć także funkcji Polish, aby Twoje zęby były gładsze i bielsze. Tryb do masażu pomoże w ukrwieniu linii dziąseł, a specjalna funkcja Sensitive korzysta z mniejszej prędkości i jest dedykowana dla wrażliwych zębów.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Szczoteczkę soniczną Abee wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu przyjemnej w dotyku powłoki, urządzenie nie wyślizgnie się z Twojej dłonie w trakcie użytkowania. Od teraz podróżowanie z Twoją szczoteczką soniczną nigdy nie było tak komfortowe. Praktyczna i kompaktowa ładowarka indukcyjna zmieści się w każdy bagaż podręczny. Urządzenie posiada także certyfikat IPX7, który gwarantuje odporność na zachlapania i zanurzenia w wodzie.

Do 60 dni pracy na jednym ładowaniu

Szczoteczka soniczna AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze białym została wyposażona w wydajny akumulator litowo-jonowy, dzięki czemu możesz cieszyć się pracą szczoteczki nawet do 2 miesięcy(przy regularnym szczotkowaniu zębów). Specjalna dioda wbudowana w rączkę szczoteczki sonicznej Abee, dodatkowo poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora, a gdy bateria będzie bliska rozładowaniu, wystarczy, że podłączysz ją do ładowarki indukcyjnej, a urządzenie będzie gotowe do pracy szybkim odstępie czasu. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które często podróżują i nie tylko.

2-minutowy timer

Możesz także skorzystać z 2-minutowego automatycznego timera w szczoteczce sonicznej AbeeSonic 2.0 Ultra. Urządzenie zostało też wyposażone w 30-sekundowy timer,który zasygnalizuje konieczność zmiany szczotkowanego obszaru jamy ustnej. Dzięki temu rozwiązaniu zadbasz nie tylko o prawidłową higienę Twojej jamy ustnej, ale także pomoże w przestrzeganiu zalecanego przez stomatologów czasu mycia zębów.

2 końcówki w zestawie

W zestawie oprócz indukcyjnej stacji dokującej znajdziesz dwie końcówki do szczoteczki AbeeSonic Ultra 2.0 w kolorze białym, które dzięki swojej unikatowej konstrukcji w skuteczny sposób usuwają płytkę nazębną oraz docierają do przestrzeni międzyzębowych. Dzięki wykorzystaniu włosia DuPont szczotkowanie jest bardziej dokładne. W celu zapewnienia prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 Ultra

Zadbaj o piękny i zdrowy uśmiech każdego dnia, dzięki szczoteczce sonicznej AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze białym. Wybierz jeden spośród pięciu programów do czyszczenia zębówi uzyskaj najlepsze efekty. Wydajny akumulator litowo-jonowy zadba o długą pracę urządzenia, dzięki czemu sprawdzi się w każdym momencie. Możesz skorzystać także z 2-minutowego automatycznego timera, który co 30-sekund będzie sygnalizować konieczność zmiany strefy szczotkowania dla jeszcze lepszych rezultatów – pozwoli Ci to także wyrobić lepsze nawyki mycia zębów, które są zalecane przez stomatologów. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, szczoteczka soniczna AbeeSonic 2.0 Ultra w kolorze białym będzie przyjemna w użytkowania, a certyfikat IPX7 dodatkowo sprawia, że jej obudowa jest odporna na zachlapania.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl