Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 (biała)

Abee Sonic 2.0 White

229,00 zł

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 w kolorze białym, to produkt nowej marki w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki szczoteczce sonicznej Abee uzyskasz idealne efekty mycia zębów i będziesz mógł cieszyć się śnieżno-białym uśmiechem, a uczucie czystości będzie utrzymywać się na dłużej. Abee Sonic 2.0 usuwa zdecydowanie więcej płytki nazębnej w porównaniu do szczoteczki manualnej, dzięki zastosowaniu fal dźwiękowych o wysokich częstotliwościach. Główka tej szczoteczki sonicznej wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę, przez co w efektywny sposób usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia po tytoniu i kawie.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Abee Sonic 2.0 w kolorze białym wyposażono w 5 trybów szczotkowania zębów. Dzięki temu możesz w łatwy sposób wybrać odpowiednie dla siebie ustawienie i cieszyć się z doskonałych efektów mycia zębów każdego dnia. Użyj trybu Clean do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Tryb White pomoże Ci w wybielaniu zębów. Skorzystaj także z funkcji Polish, a Twoje zęby będą gładsze i bielsze. Tryb do masażu pomoże w ukrwieniu wzdłuż linii dziąseł, a dzięki opcji niestandardowej możesz wybrać odpowiednie ustawienie dla siebie.

Minimalistyczny design i certyfikat IPX7

Abee Sonic 2.0 w kolorze czarnym to szczoteczka soniczna, którą wykonano z wysokiej jakości materiałów. Przyjemna w dotyku powłoka, która pokrywa urządzenie zapewnia dobry uchwyt. Certyfikat IPX7 gwarantuje wysoką odporność na zachlapania, dzięki czemu możesz przepłukać szczoteczkę marki Abee pod bieżącą wodą.

2-minutowy timer

Zastosowany w szczoteczce sonicznej Abee Sonic 2.0 w kolorze białym 2-minutowy automatyczny timer pomoże Ci wypełniać zalecenia stomatologów dotyczące mycia zębów przez co najmniej 2 minuty. Dodatkowo co 30-sekund urządzenie będzie Cię informować o konieczności zmiany strefy szczotkowania, a wszystko dla jeszcze lepszych rezultatów.

Wydajny akumulator

Szczoteczka soniczna marki Abee została wyposażona w akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje intensywne działanie pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania. Po pełnym, 24-godzinnym naładowaniu szczoteczka Abee Sonic 2.0 będzie mieć wystarczającą ilość energii na 30 dni regularnego użytkowania. Dodatkowo dokładny wskaźnik stanu baterii poinformuje Cię, kiedy naładować akumulator.

Dwie końcówki do szczoteczki w zestawie

W zestawie oprócz indukcyjnej stacji ładującej, znajdziesz dwie końcówki Abee, które dzięki specjalnej konstrukcji w skuteczny sposób usuwają płytkę nazębną oraz docierają do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych, a to wszystko za sprawą wykorzystania włosia DuPont. Aby zapewnić optymalną pielęgnację i cieszyć się maksymalną efektywnością pracy szczoteczki sonicznej Abee zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące. W opakowaniu znajdziesz końcówkę Abee Sonic Head Duo oraz Abee Sonic Head Estetic.

Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0

Zadbaj o perfekcyjne rezultaty w trakcie każdego szczotkowania i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic 2.0 w kolorze białym. Wybierz odpowiedni dla siebie program i uzyskaj pożądane efekty. Wydajny akumulator litowo-jonowy pozwoli cieszyć Ci się długą pracą urządzenia na jednym ładowaniu, dzięki czemu szczoteczka soniczna Abee sprawdzi się doskonale w każdym momencie. Możesz skorzystać też z 2-minutowego timera, który co 30-sekund poinformuje Cię o potrzebie zmiany obszaru szczotkowania jamy ustnej. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, szczoteczka soniczna Abee Sonic 2.0 w kolorze czarnym będzie przyjemna w użytkowania, a certyfikat IPX7 dodatkowo sprawia, że jej obudowa jest odporna na zachlapania.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Niestandardowy
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl