Szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV (czarna)

Abee Sonic 3.0 UV Black

299,00 zł

Osiągnij jeszcze lepsze efekty mycia zębów, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic 3.0 UV. Jest to nowy produkt w dziedzinie codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu fal dźwiękowych, szczotkowanie powierzchni zębowych staje się dokładniejsze w porównaniu ze szczoteczką manualną. Dodatkowo główka szczoteczki wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę, dzięki czemu oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych oraz usuwanie kamienia jest dokładniejsze.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV w kolorze czarnym została wyposażona w 5 wbudowanych programów czyszczenia: Tryb czyszczenie (Clean) gwarantuje podstawowe czyszczenie każdego dnia. W trybie wybielaniazastosowano odpowiednią prędkość, aby pozbyć się przebarwień. Dzięki funkcji polerowanie Twoje zęby będą gładsze. Tryb masażu stymuluje Twoje dziąsła, aby były lepiej ukrwione, a tryb niestandardowego czyszczenia został opracowany z myślą o wrażliwych obszarach jamy ustnej.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Zintegrowana konstrukcja w szczoteczce sonicznej Abee Sonic 3.0 UV sprawia, że wszystkie części w płynny sposób się ze sobą łączą w jedną całość. Specjalna konstrukcja szczoteczki sonicznej marki Abee gwarantuje bezpieczny chwyt podczas szczotkowania. Urządzenie zostało także wyposażone w certyfikat wodoszczelności IPX7, dzięki czemu jest odporne na zachlapania i zanurzenia w wodze – bez obaw możesz przepłukać rączkę szczoteczki pod bieżącą wodą.

Stacja dezynfekująca końcówki z lampą UV

Zadbaj o higienę i czystość główki szczoteczki sonicznej Abee Sonic 3.0 UV, dzięki specjalnej stacji dezynfekującej.

Wystarczy, że włożysz główkę szczoteczki do środka, a urządzenie zdezynfekuje końcówki w ciągu 7 minut i zabije aż 99,9% wirusów i bakterii bez użycia środków chemicznych. Korzystanie z dezynfekcji UV poprawia higienę samego szczotkowania, dając Ci pewność, że Twoja jama ustna zawsze będzie idealnie czysta.

2-minutowy timer

2-minutowy timer pomoże Ci w przestrzeganiu zaleceń dentystów, dotyczących prawidłowej higieny jamy ustnej. Dodatkowo co 30-sekund urządzenie poinformuje Cię o konieczności zmiany strefy szczotkowania obszaru jamy ustnej, abyś uzyskał jeszcze lepsze rezultaty mycia zębów.

Do dwóch miesięcy pracy na jednym ładowaniu

Abee Sonic 3.0 UV to szczoteczka soniczna, która została wyposażona w akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje długie oraz intensywne działanie urządzenia. W pełni naładowana szczoteczka soniczna marki Abee może być używana przez Ciebie aż do 60 dni. Dodatkowo specjalny wskaźnik stanu bateriiinformuje, kiedy możesz naładować baterię. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się jeżeli jesteś osobą, która ciągle podróżuje.

2 końcówki w zestawie

W zestawie, wraz z lampą dezynfekującą UV znajdziesz dwie końcówki Abee, które dzięki posiadają specjalne włókno DuPont.

Dzięki temu rozwiązaniu zaokrąglone końcówki włókien są łagodne i bezpieczne dla Twoich zębów, a szczotkowanie staje się bardziej dokładne. Aby zapewnić optymalną pielęgnację jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące. W opakowaniu znajdziesz końcówkę AbeeSonicHead Duo oraz Abee Sonic Head Estetic.

Czarna szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV ze stacją dezynfekującą

Ciesz się doskonałymi rezultatami mycia zębów za każdym razem i zabłyśnij zdrowym i pięknym uśmiechem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic 3.0 UV w kolorze czarnym. Wystarczy tylko, że wybierzesz odpowiedni dla siebie program, a uzyskasz pożądane przez Ciebie efekty w szybkim tempie. Wydajny akumulator litowo-jonowy pozwala cieszyć się długą pracą urządzenia na jednym ładowaniu, dzięki czemu szczoteczka marki Abee będzie idealnym rozwiązaniem dla osób będących cały czas w podróży. Dzięki 2-minutowemu timerowi, który dodatkowo co 30-sekund poinformuje Cię o potrzebie zmiany szczotkowanego obszaru jamy ustnej. Szczoteczkę soniczną AbeeSonic 3.0 UV wyposażono także w stację do dezynfekcji UV,dzięki której pozbędziesz się z główki szczoteczki mnóstwo bakterii i wirusów. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz certyfikat wodoodporności IPX7sprawiają, że szczoteczka soniczna jest nie tylko przyjemna w użytkowaniu, ale także odporna na zachlapania.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Niestandardowy
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Czarny
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl