Szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV Ultra (biała)

Abee Sonic 3.0 UV Ultra White

349,00 zł

Osiągaj i ciesz się za każdym razem z najlepszych efektów mycia zębów, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic 3.0 UV Ultra w kolorze białym. Jest to nowy produkt, który nie tylko urozmaici, ale również wspomoże segment higieny jamy ustnej.Dzięki zastosowaniu fal dźwiękowych, mycie zębów stanie się znacznie łatwiejsze i będzie dokładniejsze w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę,dzięki czemu w prosty sposób pozbędziesz się kamienia nazębnego oraz nalotu po kawie, winie oraz tytoniu.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Abee Sonic 3.0 UV Ultra w kolorze białym to szczoteczka, która została wyposażona w 5 programów czyszczenia: użyj trybu czyszczenie (Clean), a pomoże Ci zachować świeżość jamy ustnej. Skorzystaj z trybu wybielania, a pozbędziesz się uporczywych przebarwień. Dzięki funkcji polerowanie Twoje zęby będą znacznie gładsze. Specjalny tryb masażu wspomoże ukrwienie Twoich dziąseł. Funkcja delikatnego czyszczenia idealnie sprawdzi się dla wrażliwych zębów i dziąseł.

Stacja dezynfekująca UV

Dzięki zastosowaniu specjalnej stacji dezynfekującej UVbędziesz mógł w łatwy sposób zadbać o czystość swoich końcówek do szczoteczki sonicznej Abee Sonic 3.0 UV Ultra. Umieść końcówkę w samym środku stacji UV, a urządzenie zdezynfekuję ją w ciągu 7 minut, a tym samym usunie 99,9% wirusów i bakterii bez użycia środków chemicznych. Korzystanie z dezynfekcji UV poprawia higienę samego szczotkowania, dając Ci pewność, że Twoja jama ustna zawsze będzie idealnie czysta.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Ergonomiczna i lekka konstrukcja szczoteczki sonicznej Abee Sonic 3.0 UV Ultra w kolorze białym sprawia, że urządzenie będzie idealnie leżeć w Twojej dłoni. Szczoteczka soniczna marki Abee posiada również certyfikat IPX7, dzięki któremu urządzenie jest odporne na zachlapania oraz zanurzenia w wodzie – bez obaw możesz ją też przepłukać pod bieżącą wodą.

2-minutowy timer

Timer w szczoteczce sonicznej AbeeSonic 3.0 UV Ultra w znaczny sposób ułatwia stosowanie się do ogólnych zaleceń dentystów co do czasu mycia zębów. Dodatkowo co 30-sekundurządzenie poinformuje Cię o konieczności zmiany strefy szczotkowanego obszaru jamy ustnej.

Wydajny akumulator

Szczoteczkę soniczną Abee Sonic 3.0 UV Ultra w kolorze białym wyposażono w wydajny akumulator litowo-jonowy. W pełni naładowana bateria jest w stanie zapewnić aż do 45 dni pracy (przy regularnym szczotkowaniu). Specjalny wskaźnik stanu baterii poinformuje Cię, kiedy trzeba naładować akumulator. Dzięki tego typu rozwiązaniom szczoteczka soniczna marki Abee idealnie sprawdzi się dla osób, które cały czas są w podróży.

2 końcówki w zestawie

W zestawie oprócz stacji ładowania połączonej ze stacją do dezynfekcji UV, znajdziesz dwie końcówki Abee. Specjalne włosie oraz jego unikalny kształt sprawiają, że są bezpieczne i łagodne dla Twoich zębów i dziąseł, a szczotkowanie staje się bardziej dokładne.

Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic 3.0 UV Ultra ze stacją dezynfekującą

Od teraz możesz cieszyć się idealnymi rezultatami szczotkowania zębów za każdym razem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic 3.0 UV Ultra w kolorze białym.Wybierz jeden spośród pięciu trybów i uzyskaj pożądane efekty mycia zębów już po kilku dniach. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który pozwala cieszyć się długą pracą na jednym cyklu ładowania. 2-minutowy automatyczny timer oraz co 30-sekundowe przypomnienia poinformują Cię o potrzebie zmiany szczotkowanego obszaru jamy ustnej. Szczoteczkę soniczną marki Abee wyposażono także w stację do dezynfekcji UV, dzięki czemu pozbędziesz się aż 99,9% bakterii i wirusów ze swojej końcówki.Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz certyfikat wodoodporności IPX7sprawiają, że szczoteczka soniczna jest nie tylko przyjemna w użytkowaniu, ale także odporna na zachlapania. Abee Sonic 3.0 UV Ultra będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko w domu, ale również jeśli dużo podróżujesz – możesz dbać o zęby bez względu o miejsce.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Masaż, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl