Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST (czarna)

Abee Sonic ST Black

399,00 zł

Doskonałe rezultaty mycia zębów za każdym razem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic ST w kolorze czarnym. Jest to nowy produkt, który wspomoże segment rozwiązań w dziedzinie higieny jamy ustnej.To właśnie dzięki wykorzystaniu fal dźwiękowych, mycie zębów od teraz wkroczy zupełnie na nowy poziom i będzie bardziej dokładne w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę,dzięki czemu w łatwy sposób pozbędziesz się płytki nazębnej oraz przebarwień po kawie, tytoniu czy winie.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Szczoteczka soniczna AbeeSonic ST posiada 5 specjalnych programów czyszczenia: Tryb Łagodny (Sensitive) został opracowany z myślą o wrażliwych zębach i strukturach jamy ustnej. Tryb Czyszczenie (Clean) pomoże Ci w utrzymaniu świeżości w Twojej jamie ustnej. Dzięki funkcji wybielanie możesz pozbyć się niechcianych przebarwień. Skorzystaj także z trybu polerowanie, a Twoje zęby będą gładsze. Możesz użyć także trybu Pielęgnacja (Gum Care), aby oczyścić powłoki języka i odświeżyć oddech (za pomocą końcówki z gumową nasadką).

Czujnik siły nacisku i przypomnienie o wymianie końcówki

Czujnik siły nacisku w szczoteczce sonicznej AbeeSonic ST w kolorze czarnym podczas szczotkowania dba o Twoje zęby i dziąsła. Urządzenie poinformuje Cię pulsującą diodą jeżeli przyłożysz końcówkę za mocno – to bardzo istotny elementy, który pozwoli uniknąć uszkodzeń dziąseł, które powstają na skutek nieprawidłowego szczotkowania. Dodatkowo szczoteczka AbeeSonic ST poinformuje Cię w odpowiednim momencie, kiedy należy wymienić końcówkę, dzięki czemu możesz zawsze zachować idealną ochronę i pielęgnację swojej jamy ustnej.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Dzięki zastosowaniu certyfikatu IPX7 w szczoteczce sonicznej AbeeSonic ST w kolorze czarnym nie musisz już obawiać się wody oraz tego, że popsuje ona Twoje urządzenie – jest w pełni odporna na zachlapania i zanurzenia w wodzie. Dodatkowo możesz opłukać szczoteczkę soniczną AbeeSonic ST pod bieżącą wodą. Dzięki specjalnej ergonomicznej i lekkiej konstrukcji, korzystanie ze szczoteczki sonicznej marki Abeestanie się przyjemnością, a wymiana końcówek będzie przebiegać szybko i sprawnie.

2-minutowy timer

Zastosowany w urządzeniu 2-minutowy timer pomoże w przestrzeganiu zaleceń stomatologów dotyczących czasu mycia zębów. Dodatkowo co 30-sekund szczoteczka Abee Sonic ST w kolorze czarnym sygnalizuje konieczność zmiany strefy szczotkowania jamy ustnej.

Do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu

Szczoteczkę Abee Sonic ST wyposażono w akumulator litowo-jonowy. Po pełnym 16-godzinnym naładowaniu urządzenie posiada wystarczającą ilość energii na 4 godziny regularnego użytkowania.Stacja indukcyjna umożliwi Ci ładowanie szczoteczki – ładowarka została wyposażona w złącze USB, dzięki czemu możesz zasilić ją bezpośrednio z laptopa lub powerbanka. Dodatkowo o stanie baterii poinformuje Cię specjalny wskaźnik naładowania akumulatora, dzięki któremu będziesz wiedzieć, kiedy podłączyć szczoteczkę marki Abee do źródła zasilania.

2 końcówki w zestawie

W zestawie oprócz stacji indukcyjnej służącej do ładowania, znajdziesz końcówkę Abee Sonic Haed ST1 oraz Abee Sonic Head ST2. W końcówce Abee Sonic Head ST1 zastosowano miękkie włosie, które przeznaczone jest dla osób o wrażliwej strukturze jamy ustnej i zębach. Końcówka o średnim włosiu AbeeSonicHead ST2 idealnie poradzi sobie z niewielkimi stanami zapalnymi oraz z dokładnym czyszczeniem uzębienia. Aby zapewnić optymalną pielęgnację jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Czarna szczoteczka soniczna Abee Sonic ST

Wykorzystaj potencjał szczoteczki sonicznej Abee Sonic ST w kolorze czarnym i zachwyć się idealną świeżością i bielszym uśmiechem. Wybierz jeden spośród pięciu programów czyszczenia i osiągnij pożądane efekty w ciągu kilku dni. Urządzenie zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który pozwoli na pracę szczoteczki sonicznej przez 4 godziny na jednym cyklu ładowania. Dodatkowo 2-minutowy automatyczny timer i co 30-sekundowe przypomnienia pomogą Ci w wyrobieniu sobie dobrych nawyków szczotkowania zalecanych przez stomatologów. Wykonanie szczoteczki sonicznej Abee z wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie certyfikatu IPX7 sprawia, że urządzenie jest nie tylko przyjemne w obsłudze, ale także odporne na zachlapania. Abee Sonic ST stanie się idealnym rozwiązaniem nie tylko w Twoim domu, ale także doskonałym kompanem w podróży – możesz dbać o swoje zęby bez względu na miejsce.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Pielęgnacja, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Czarny
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl