Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST (biała)

Abee Sonic ST White

SKU
ABESST00WH
399,00 zł
Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic ST jest absolutnie na czasie, by nie powiedzieć wprost – właśnie szoruje (a jak!) o palmę pierwszeństwa wśród wszystkich szczoteczek sonicznych dostępnych na rynku. Ale dlaczego, ale jak?! Czytaj dalej Emoji - blush!

Szczoteczka soniczna PREMIUM

Mówią, że szczoteczka soniczna Abee Sonic ST White to STan umysłu Emoji - exploding head. I wiecie co? STanowczo się zgadzamy! Przy okazji czyści także ciało i to w 5 dostępnych trybach:

  • Clean (76 tys. ruchów / min.) – dzięki niemu Ty zyskasz superwygodny sposób na codzienne mycie zębów
  • White (96 tys. ruchów / min.) – pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną biel szkliwa szybko, wygodnie i na maksa bezpiecznie
  • Polish (70 tys. ruchów / min.) – trybie, który umożliwia i ułatwia polerowanie – także tych mniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych
  • Sensitive (60 tys. ruchów / min.) – delikatnym – takim, który łatwo ominiesz delikatne fragmenty zębów i nie urazisz ich wrażliwych okolic
  • Gum care (70 tys. ruchów / min.) – pozwalającym na masaż i stymulację ukrwienia dziąseł oraz tak zwanego przyzębia, czyli przestrzeni tuż przy nich

Czujnik siły nacisku, certyfikat IPX 7 i wiele więcej - słowem: STate of mind

Czujnik siły nacisku w trakcie szczotkowania dba o Twoje zęby i dziąsła. Abee Sonic ST da Ci znać, jeżeli użyjesz za dużej siły Emoji - grimacing – to bardzo ważny element, który pozwoli uniknąć uszkodzeń dziąseł powstałych na skutek nieprawidłowego szczotkowania.

Projektując białą szczoteczkę soniczną Abee Sonic ST, przyjęliśmy, że stworzymy produkt, który wyróżni się stylem, jakiego nie ma żaden inna szczoteczka w naszym portfolio. No i jest! Wystarczy jedno spojrzenie, by docenić jej wygląd - okrągła i kanciasta jednocześnie Emoji - exploding head. Proszę Państwa, jak ona leży w dłoni Emoji - ok hand!

To oczywiście nie wszystko! Posiada certyfikat wodoodporności IPX7, który oznacza, że możesz płukać ją starannie pod bieżącą wodą i na pewno jej nie uszkodzisz!

Szczoteczki soniczne premium od AbeeSzczoteczki soniczne premium od Abee
Szczoteczki soniczne Abee Sonic STSzczoteczki soniczne Abee Sonic ST

STykną dwie minuty na mycie!

Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST White posiada wbudowany timer, który precyzyjnie wyznaczy czas potrzebny, aby Twoje zęby były czyste jak trzeba!

Piękna i mądra - ktoś, kiedyś powiedział nawet – łatwo posradać dla niej rozum Emoji - heart!

Pojemny akumulator - beSTia, która trzyma poziom!

Naszą szczoteczkę soniczną AbeeSonic ST White, jak to się mówi, postawiliśmy na solidnym hardwearze. Co to konkretnie znaczy? Posiada baterię pozwalającą na nieprzerwaną pracę przez nawet 800 minut (!), a więc 40 myć dowolnie rozłożonych w czasie Emoji - open mouth.

A co gdy się rozładuje? Stawiasz ją na dołączonej do zestawu ładowarce indukcyjnej z portem USB i już po szesnastu godzinach możesz szorować dalej Emoji - wink!

Białe zęby z AbeeBiałe zęby z Abee
Białe końcówki do szczoteczki sonicznej Abee w zestawieBiałe końcówki do szczoteczki sonicznej Abee w zestawie

Szczoteczka soniczna z dwiema główkami - muST-have w każdej łazience!

Możesz starać się unikać prawdy, ale i tak prędzej czy później zrozumiesz, że wszystkie doświadczenia przed użytkowaniem białej szczoteczki Abee Sonic ST były jedynie namiastką czyszczenia zębów.

Na najlepszy start dokładamy do każdej szczoteczki Abee Sonic dwie końcówki z włosiem wykonanym z włókien z certyfikatem DuPont, czyli po prostu najlepszą jakość dostępną na rynku Emoji - star 2.

Stanowoczo musisz wiedzieć, że nie tylko wyczyszczą i zatroszczą się o Twoje zęby, ale także po około 3 miesiącach dadzą Ci znać, że pora je wymienić. Skąd będziesz to wiedzieć? Zaczną stopniowo zmieniać kolor, a kiedy wyblakną zupełnie, oznacza to, że pora zamówić nowe Emoji - wink!

Biała szczoteczka soniczna PREMIUM - Abee Sonic ST - 3… 2… 1… STart!

Szczoteczka AbeeSonic ST White to świetny kompan do mycia zębów w domowym zaciszu, ale także podczas wyjazdów, wycieczek i tak naprawdę wszędzie tam, gdzie ją zabierzesz. Jest poręczna, elegancka, (wręcz szykowna!), wygodna i dopasuje się do Ciebie. PsssST! Serio, warto ją mieć Emoji - wink!

Zdrowy i biały uśmiech z AbeeZdrowy i biały uśmiech z Abee

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096408156122
TypSzczoteczka soniczna
PrzeznaczenieDla dorosłych
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowe
Tryb pracyCzyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Pielęgnacja, Łagodny
Maksymalna liczba ruchów96 000 ruchów / min.
Stacja dezynfekująca w zestawieNie
Wskaźnik naładowaniaTak
TimerTak
Kolor dominującyBiały

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST (biała)
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 665 353 316

© 2021-2023 Abee.pl