Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST (biała)

Abee Sonic ST White

399,00 zł

Ciesz się z osiąganych rezultatów mycia zębów za każdym razem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic ST w kolorze białym. Jest to nowy produkt, który wspomoże oraz urozmaici segment rozwiązań do higieny jamy ustnej.Za sprawą fal dźwiękowych, mycie zębów od teraz wejdzie na zupełnie nowy poziom i będzie bardziej dokładne w porównaniu z wykorzystaniem szczoteczki manualnej. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę, dzięki czemu z łatwością usuwa płytkę nazębną oraz powstałe przebarwienia po kawie, winie oraz tytoniu.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Abee Sonic ST w kolorze białym to szczoteczka soniczna, która została wyposażona w 5 trybów czyszczenia: Tryb Łagodny (Sensitive) to pomoc dla wrażliwych zębów i struktur jamy ustnej. Drugi tryb Łagodny(Sensitive) doskonale sprawdzi się w usuwaniu przebarwień. Kolejna funkcja Czyszczenia (Clean) pozwoli zachować świeżość jamy ustnej. Tryb polerowanie sprawi, że Twoje zęby będą gładsze. Ostatnia funkcja Pięlęgnacja (Gum Care) oczyści powłoki Twojego języka z bakterii i odświeży oddech (za pomocą końcówki z gumową nasadką)

Czujnik siły nacisku i przypomnienie o wymianie końcówki

Czujnik siły nacisku w trakcie szczotkowania dba nie tylko o Twoje zęby, ale także o dziąsła. Urządzenie poprzez pulsującą diodę poinformuję Cię, jeżeli przyłożysz końcówkę szczoteczki za mocno – to bardzo ważny element, który pozwoli uniknąć uszkodzeń dziąseł powstałych na skutek nieprawidłowego szczotkowania. Dodatkowo szczoteczka Abee Sonic ST w odpowiednim momencie wskaże moment, w którym należy wymienić końcówkę, dzięki czemu będziesz mógł zawsze zachować idealną ochronę i pielęgnację jamy ustnej.

Minimalistyczny deisgn, certyfikat IPX7

Certyfikat IPX7 w szczoteczce sonicznej Abee Sonic ST w kolorze białym sprawi, że nie musisz obawiać się już przypadkowego zachlapania urządzenia, ponieważ jest w pełni wodoodporne – możesz także przepłukać je pod bieżącą wodą. Specjalna ergonomiczna, a zarazem lekka konstrukcja sprawi, że korzystanie ze szczoteczki stanie się przyjemne, a wymiana końcówek będzie przebiegać szybko i sprawnie.

2-minutowy timer

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Abe eSonic ST 2-minutowy timer w znaczącym stopniu pomoże Ci w przestrzeganiu zaceń dentystów co do czasu mycia zębów. Dodatkowo co 30-sekundurządzenie poinformuje Cię o konieczności zmiany szczotkowanej przez Ciebie strefy jamy ustnej.

Do 4 godzin pracy na jednym ładowaniu

Szczoteczka soniczna Abee Sonic ST w kolorze białym posiada akumulator litowo-jonowy, który po pełnym 16-godzinnym naładowaniu zasili urządzenie nawet przez 4 godziny.Dzięki specjalnej stacji indukcyjnej możesz załadować szczoteczkę soniczną marki Abee – ładowarka została wyposażona w złącze USB, dzięki czemu możesz podłączyć ją do laptopa lub powerbanka. Dodatkowo o stanie naładowania baterii, poinformuje Cię specjalny wskaźnik naładowania akumulatora, dzięki któremu będziesz wiedzieć, kiedy podłączyć szczoteczkę soniczną Abee do źródła zasilania.

2 końcówki w zestawie

W zestawie oprócz stacji indukcyjnej służącej do ładowania, znajdziesz końcówkę Abee Sonic Head ST1 oraz Abee Sonic Head ST2. Końcówka Abee Sonic Head ST1 została wyposażona w miękkie włosie, które idealnie sprawdzi się do wrażliwych zębów i struktury jamy ustnej, natomiast końcówka Abee Sonic Head ST2 o średniej gęstości włosia doskonale poradzi sobie z niewielkimi stanami zapalnymi oraz z dokładnym czyszczeniem uzębienia. Aby zapewnić optymalną pielęgnację jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic ST

Wykorzystaj potencjał szczoteczki sonicznej Abee Sonic ST w kolorze białym i zachwyć się idealną bielszym uśmiechem i idealną świeżością. Wybierz jeden spośród pięciu programów czyszczenia i osiągnij pożądane efekty w ciągu kilku dni. Urządzenie zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który pozwoli na pracę szczoteczki sonicznej przez 4 godziny na jednym cyklu ładowania. Dodatkowo 2-minutowy automatyczny timer i co 30-sekundowe przypomnienia pomogą Ci w wyrobieniu sobie dobrych nawyków szczotkowania zalecanych przez stomatologów. Wykonanie szczoteczki sonicznej Abee z wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie certyfikatu IPX7 sprawia, że urządzenie jest nie tylko przyjemne w obsłudze, ale także odporne na zachlapania. AbeeSonic ST będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko w Twoim domu, ale także stanie się doskonałym kompanem podczas podróży – możesz bez problemu dbać o zęby bez względu na miejsce.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Pielęgnacja, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl