Szczoteczka soniczna Abee Sonic STX Ultra (biała)

Abee Sonic STX Ultra White

349,00 zł

Najlepsze rezultaty mycia zębów, dzięki szczoteczce sonicznej Abee Sonic STX Ultra w kolorze białym. Jest to produkt nowej marki, a zarazem nowoczesny standard, który wzbogaca segment rozwiązań do higieny jamy ustnej.To właśnie fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości są obecnie najdokładniejszą metodą mycia zębów. Główka szczoteczki wibruje z prędkością 96 000 razy na minutę,dzięki czemu w skuteczny sposób pozbędzie się uporczywej płytki nazębnej oraz nalotu powstałego po kawie, winie i tytoniu.

Kup u dystrybutora

5 trybów pracy

Szczoteczka soniczna Abee Sonic STX Ultra została wyposażona w 5 przydatnych trybów czyszczenia: Tryb Czyszczenie (Clean) pozwoli Ci zachować świeżość jamy ustnej. Drugi z kolei tryb Wybielanie sprawi, że pozbędziesz się przebarwień, a Twoje zęby będą bielsze. Dzięki funkcji Polerowanie Twoje zęby będą gładkie. Kolejny tryb Pielęgnacja (Gum Care) pomoże w czyszczeniu powłoki języka i odświeżaniu oddechu (za pomocą końcówki z gumową nasadką). Ostatni tryb Łagodny (Sensitive) idealnie sprawdzi się przy wrażliwych strukturach zębów oraz jamy ustnej.

Zmiana prędkości w różnych trybach

Często zdarza się, że nasze zęby oraz dziąsła są szczególnie wrażliwe. Szczoteczka soniczna Abee Sonic STX Ultra w kolorze białym wyposażono w trzy poziomy intensywności. Dzięki temu rozwiązaniu dostosujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb w wybranym przez Ciebie trybie czyszczenia.

Minimalistyczny design, certyfikat IPX7

Szczoteczkę soniczną Abee Sonic STX Ultra wykonano z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo lekka i ergonomiczna konstrukcja zawsze dopasuje się do Twoich dłoni, dzięki czemu korzystanie z urządzenia z urządzenia będzie zawsze przyjemnością. Certyfikat IPX7 zadba o to, że Twoja szczoteczka marki Abee będzie w pełni wodoodporna – możesz ją przepłukać pod bieżącą wodą i nie musisz obawiać się zachlapania urządzenia.

2-minutowy timer

Najlepsze rezultaty mycia zębów osiągniesz poświęcając na szczotkowanie 2 minuty oraz dokładnie pokrywając każdą ćwiartkę jamy ustnej. Szczoteczka soniczna Abee Sonic STX Ultra samoczynnie odmierzy dwie minuty rekomendowane przez stomatologów, a także da Ci sygnał w odpowiednim momencie na zmianę czyszczonego obszaru.

Aż do 60 dni wydajnej pracy

Dzięki zastosowaniu wydajnego akumulatora litowo-jonowego, który po pełnym naładowaniu jest w stanie zasilić Twoje urządzenie nawet do 60 dni (przy regularnym szczotkowaniu). Dzięki specjalnej stacji indukcyjnej (w zestawie), bez problemu możesz podłączyć ją do laptopa lub powerbanka. O stanie baterii, poinformuje Cię specjalny wskaźnik naładowania akumulatora, dzięki któremu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy podłączyć szczoteczkę soniczną marki Abee do źródła zasilania. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy będziesz poza domem.

2 końcówki w zestawie

W zestawie oprócz indukcyjnej stacji dokującej znajdziesz, końcówkę Abee Sonic Head ST1 oraz Abee Sonic Head ST2. Końcówka Abee Sonic Head ST1 z miękkim włosiem charakteryzuje się wysokim komfortem podczas szczotkowania zębów. Delikatne włosie dedykowane jest z myślą o wrażliwych zębach oraz dziąsłach, natomiast końcówka Abee Sonic Head ST2 z włosiemf o średniej twardości włosia idealnie poradzi sobie z lekkimi stanami zapalnymi oraz gwarantuje skuteczne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Aby zapewnić optymalną ochronę jamy ustnej zaleca się wymianę końcówek raz na 3 miesiące.

Biała szczoteczka soniczna Abee Sonic STX ULTRA

Zachwyć wszystkich i ciesz się białym, zdrowym i pięknym uśmiechem, dzięki szczoteczce sonicznej Abee STX Ultra w kolorze białym.Wystarczy, że wybierzesz jeden z pięciu programów czyszczenia i uzyskaj najlepsze efekty w ciągu kilku dni. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który pozwala na pracę szczoteczki do 60 dni. Specjalny 2-minutowy automatyczny timer oraz 30-sekundowe przypomnienia ułatwią Ci w stworzeniu sobie najlepszych nawyków zalecanych przez stomatologów. Możesz nie tylko samodzielnie zdecydować o programie czyszczenia, ale także o poziomie intensywności, naciskając specjalny przycisk na rączce szczoteczki. Wykonanie szczoteczki sonicznej Abee z wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanie certyfikatu IPX7 sprawia, że urządzenie jest nie tylko przyjemne w obsłudze, ale także odporne na zachlapania. Abee Sonic ST będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko w Twoim domu, ale także stanie się doskonałym kompanem podczas podróży – możesz bez problemu dbać o zęby bez względu na miejsce.

Więcej informacji

Więcej informacji
Typ Szczoteczka soniczna
Przeznaczenie Dla dorosłych
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Tryb pracy Czyszczenie, Wybielanie, Polerowanie, Pielęgnacja, Łagodny
Wskaźnik naładowania Tak
Timer Tak
Kolor dominujący Biały
BĄDŹMY W KONTAKCIE
Rodzina Abee stale się powięszka - dołącz
do naszego NEWSLETTERA i bądź na bieżąco. Poinformujemy
Cię o dostępności nowych produktów, ofertach specjalnych, promocjach.

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2022 Abee.pl