Uchwyt do telefonu z kamerą Abee P2S Tracking Camera V10

Abee P2S Tracking Camera V10

SKU
ABEUCHWP2S
169,00 zł
Niech pierwszy zamknie to okno ten, kto nigdy nie potrzebował drugiej ręki podczas transmisji, live’a albo streama Emoji. Teraz, dzięki supernowoczesnemu uchwytowi z kamerą śledzącą ruchy twarzy będzie to nie tylko możliwe, ale, przede wszystkim, totalnie wygodne! Jak wygodne? Jak materac w najdroższym hotelu na świecie albo hamak nad brzegiem oceanu Emoji.
Kup u dystrybutora

Statyw do telefonu z kamerą - uchwycie, rozejrzyj się!

Dzięki uchwytowi do telefonu z kamerą śledzącą ruchy twarzy marki Abee, możesz poczuć się jak gwiazda, za którą podążają paparazzi! Oczywiście – nie musisz mieć tego skojarzenia, ale odrobina próżności nikomu nie zaszkodziła! Jednocześnie zapewniamy – Abee P2S nie będzie nachalny i kiedy uznasz, że wystarczy już tego śledzenia, to po prostu go wyłączysz Emoji.

Uchwyt do telefonu skupiony na Tobie

Korzystanie z uchwytu do telefonu Abee P2S podczas rozmowy albo nagrywania live’a można porównać do spotkania z przyjacielem. Dlaczego? Bo dokładnie tak, jak on (lub, ma się rozumieć, ona) będzie na Tobie skupiony przez cały czas Emoji! A do tego będzie podążał za Tobą w idealnie płynny sposób, bez niepotrzebnych i irytujących Twoich widzów przeskoków!

Działa z większościa smartfonów - przyjazny i kompatybilny

Kiedy przeszliśmy od fazy planowania do fazy projektowania, wiedzieliśmy, że uchwyt na telefon musi być otwarty na możliwości i gotowy, by dopasować się do różnych smartfonów. I, właśnie dlatego Abee P2S przyjmie w swoje ramiona każdy telefon o szerokości od 56 do aż 100 milimetrów.

Moc przez prawie całą noc

Łatwość i wygoda korzystania z uchwytu do smartfonów to bardzo dużo, ale absolutnie nie wszystko. Na wartość Abee P2S składa się także pojemny, a jednocześnie bardzo lekki akumulator, który zapewnia nawet 4 godziny ciągłego użytkowania. Jeśli więc planujesz rozmowy online w letnią noc, to spokojnie wystarczy Ci od zmierzchu do świtu!

Statyw na telefon lepszy od innych

Wspomnieliśmy, że Abee P2S jest lekki – i tak, to prawda, bo waży zaledwie 200 gramów. Co to oznacza w praktyce? Możesz zabrać go wszędzie tam, gdzie chcesz – do restauracji, na piknik, a nawet na wybieg dla modelek, gdzie będzie śledził Twój każdy krok!

Stojak na telefon Abee P2S będzie miał na Ciebie oko…

Uchwyt do telefonu z kamerą śledzącą twarz potrafi się naprawdę szeroko rozglądać. A to wszystko dzięki silniczkowi, który pozwala mu obracać się o 360 stopni, czyli wokół własnej osi oraz o 45 stopni w płaszczyźnie pionowej. I last but not least – możesz go podłączyć do dowolnego urządzenia za pomocą standardowego otworu gwintowanego 1/4 cala.

Statyw do telefonu do nagrywania i nie tylko!

Uchwyt do telefonu z kamerką śledzącą twarz Abee P2S to krok w stronę kreatywności i wymknięcia się ze schematów ograniczających wszystkich, którzy go nie mają. Jaki z tego wniosek? Dla nas oczywisty – aby wygodnie prowadzić transmisje, rozmawiać korzystając z video calli, warto mieć Abee P2S. To mniej więcej tak, jak będąc głodnym, sięgnąć po Snickersa albo czując pragnienie, mieć pod ręką Sprite’a Emoji - wink!

Więcej informacji

Więcej informacji
EAN6096402620674
Kolor dominującyBiały

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uchwyt do telefonu z kamerą Abee P2S Tracking Camera V10
Twoja ocena
BĄDŹ NA BIEŻĄCO
Dołącz do naszego NEWSLETTERA, dowiaduj się pierwszy
o promocjach i nowościach dostępnych na Abee.pl

kontakt@abee.pl

+48 797 971 275

© 2021-2023 Abee.pl